The Florence Academy Of Art (all campuses)

The Florence Academy Of Art (all campuses)

The Florence Academy Of Art (all campuses)

Введення

Академія мистецтв у Флоренції - це невеликий та динамічний центр, присвячений підготовці молодих художників завдяки поєднанню інтенсивного спостереження та передових навичок ремесла. Навчальний план походить від класицистично-реалістичної традиції, що сягає корінням у 19 столітті (особливо на прикладі французьких академій у викладанні таких майстрів, як Жером, Бонна та Карлос Дюран), але також стосується творчої та професійної позиції художника в сучасне середовище.

Це погляд цієї Академії, що протягом 20 століття видатні мистецькі рухи неухильно привертали увагу (і викладання) від пильного спостереження за матеріальним світом та набуття потужних технічних навичок до положення, коли згуртована художня думка невідступно фрагментована потягом до більшої індивідуальної виразності.

Отже, Академія надає студентам можливість досліджувати відмінні аспекти обраного предмету шляхом розвитку значних повноважень креслярства, безпосереднього вивчення творів Старих Майстрів та глибокого, практичного розуміння матеріалів та методів художника . Цими засобами та шляхом виявлення чітких художніх цілей студенти набувають творчої впевненості у собі, візуального розуміння та тонких та точних можливостей опису.

Навчання в Академії зосереджується на важливості малювання (особливо малювання з людської фігури) як засобу для здобуття навичок у живописі чи скульптурі. Завдяки інтенсивному спостереженню студенти набувають візуальної грамотності, яка дозволяє їм інтерпретувати гуманістичні цінності у своїй роботі, і, зрештою, прагнути створити твір, що має загальну актуальність.

Розташування

  • Florence

    Via Aretina,293, 50136, Florence

    Запитання