The European Wellness Aesthetic Academy (EWAA)

The European Wellness Aesthetic Academy (EWAA)

The European Wellness Aesthetic Academy (EWAA)

Введення

142771_ewaa.jpg

З'єднання науки та естетики

У біорегенеративній естетиці основна увага приділятиметься тому, як біорегенеративна наука може відновити природний стан покровної (шкірної) системи та відповідну їй патофізіологію, естетичну фармакологію біорегенерації, управління болем, естетичну дерматологію та багато іншого. Програма також розроблена для того, щоб надати необхідні навички управління бізнесом та підприємницькою діяльністю, необхідні естетикам, щоб мати змогу успішно вести свій бізнес і навіть просуватися у напрямку франчайзингу.

135160_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Що заповнює промисловий розрив EWAA?

  • Суттєвий брак професійного академічного органу, який міг би сприяти зростанню практиків регенеративної науки.
  • Найважливіший розрив полягає у сфері неперервної професійної освіти для розвитку регенеративної науки поза межами традиційного сприйняття науки.
  • Неминучий факт, що регенеративна наука практика зростає з похвальними блискавичними темпами, залишаючи прірву не зафіксованого, неаналізованого та невизнаного безлічі знань.
  • Зростаючий запит навколо «Регенеративної науки» про те, що за іронією долі не має єдиного містечка, який повинен надавати необхідний науковий внесок і зворотній зв'язок як перед, так і після закінчення роботи завзятих учнів та практикуючих, які неухильно зростають у світовому масштабі.

Бачення

Бути визнаним провідним закладом, який буде еталоном і світовим стандартом, що розробляє, аналізує, оцінює, впроваджує інноваційні дослідження за допомогою наукових та андрагогічних заходів - наук про біорегенеративну науку в галузі краси та естетики.

Навмисно, цей інститут буде спрямований біорегенеративними науками, щоб вони широко включали характер, де розробку рішень та науки про рішення вивчають для чітко визначених результатів. Цей інститут також є бажаною установою для співпраці з галуззю та іншими установами, які орієнтовані на регенеративні науки або вірять у спроможність рішення у цій галузі науки.

Подорожуючи з нами, ви усвідомите, як би ви виконували діяльність клієнта, формулюєте рішення на основі точних рішень для їх естетичних цілей і, безсумнівно, стаєте лідером у цій галузі з кваліфікацією, якою ви будете пишатися мати. Окрім цього, ви також будете долучені до постійно зростаючої Європейської оздоровчої (EW) міжнародної групи, де міжнародний науковий внесок постійно динамічний і принесе величезні сприятливі результати для вас як практикуючого біорегенеративного естетика.

Розташування

  • Lugano

    Lugano, Швейцарія

    Запитання