The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

Введення

Кіпр - острівна країна Європейського Союзу, розташована у Східному Середземному морі. Він стоїть на перехресті між Європою, Близьким Сходом та Північною Африкою , як географічно, так і історично. Він користується дуже довгою історією та багатою культурою, спрямованою на одні з найбільших стародавніх та останніх цивілізацій регіону. Сьогодні він поєднує в собі сучасне, технологічно розвинене суспільство запаморочливих міст із спокійною атмосферою середземноморського острова.

зображення люб’язно надано The Cyprus Institute

Students GS

The Cyprus Institute

Кіпрський інститут - міжнародна дослідницька організація, розташована в Нікосії, столиці Кіпру. Він діє під егідою Кіпрського науково-освітнього фонду, яким керує міжнародно визнана опікунська рада. Його місія полягає в тому, щоб служити центром науки, технологій та інновацій для регіону Східного Середземномор'я та Близького Сходу, вирішуючи питання регіонального значення та глобального значення. Він прагне служити воротом Європейського Союзу для досліджень та технологій у регіоні, а завдяки цьому сприяти миру та процвітання та сприяти співпраці між його народами задля покращення їхнього майбутнього.

Бачення інституту охоплює швидко мінливі соціальні, політичні та економічні реалії в регіоні, а також глобальний науково-технічний прогрес. Це набір для серії стратегічних драйверів, включаючи:

 • Займайтеся зміною клімату для здорового середовища зі здоровими людьми
 • Інновації для сталого та зеленого розвитку до світлого майбутнього
 • Лідируйте у світі, що змінюється, де наукові дані та штучний інтелект є ключовими особливостями
 • Проаналізуйте та задокументуйте наше минуле та сучасне, щоб збагатити наше майбутнє
 • Навчіть нових наукових лідерів та політиків

Програми післядипломної освіти, пропоновані міждисциплінарною науково-технічною школою Інституту, покликані відповідати баченню Інституту. Студентів навчають та наставляють видатні та міжнародні викладачі Інституту та готують фахівців наукових досліджень. Вони безпосередньо занурені у насичене дослідницьке середовище науково-дослідних центрів Інституту та мають прямий доступ до найсучасніших інфраструктур та споруд.

Школа приваблює незначну кількість міжнародних студентів вищої якості і має на меті надати їм передові знання та набори навичок, які дадуть їм можливість у провідних науках, сучасних суспільствах та економіці завтрашнього дня. Випускники школи займають ключові посади в наукових колах та промисловості на Кіпрі та за кордоном.

зображення люб’язно надано The Cyprus Institute

131685_StudentsAmphitheater.DSCF7695.JPG

Програми

На сьогоднішній день портфоліо школи включає шість програм післядипломної освіти, які призводять до отримання ступеня магістра та докторантури та акредитовані Кіпрським агентством забезпечення якості та акредитації (CYQAA). Крім того, школа має двосторонні угоди з видатними вищими навчальними закладами Європи та США, що дає студентам можливість записатись на подвійні або спільні ступені.

 • MSc / MPhil в галузі екологічних наук (1 рік або 1,5 роки)
 • Магістр моделювання та наукових даних (1 рік)
 • Магістр цифрової культурної спадщини (1 рік)
 • Кандидат обчислювальних наук (3 роки)
 • Кандидат економічних наук, навколишнього середовища та атмосферних наук (3 роки)
 • Кандидат наук та технологій культурної спадщини (3 роки)
131926_GRADUATESCHOOLInfographic2020-LOW.jpg

зображення люб’язно надано The Cyprus Institute

Розташування

 • Nicosia

  20 Konstantinou Kavafi Street 2121, Aglantzia Nicosia Cyprus, , Nicosia

Запитання