Keystone logo
© Eva Dang
The College of Central London

The College of Central London

The College of Central London

Введення

Ласкаво просимо до The College of Central London

Кваліфікація необхідна для отримання визнання та поваги. Студенти з Великобританії, ЄС та з усього світу хочуть вчитися в Лондоні, і наша філософія полягає в тому, щоб забезпечити високі стандарти навчання в середовищі, що сприяє досягненню академічних результатів разом з особистим розвитком, переживаючи культуру та життя живого міста. Знайдіть потрібний вам курс і навчайтесь вчитися учнів, навчаючись протягом усього часу навчання в коледжі. Студенти повинні бути віком від 18 років, щоб подати заявку.

 • Курси з бізнесу, обчислювальної техніки, логістики, доставки та менеджменту (денна та вечірня курси з дистанційним навчанням / онлайн / сумісні навчання)
  • Розширений бізнес - Pearson BTEC Level 3 (QCF) - (швидкий шлях)
  • HNC Business - Pearson BTEC Level 4 (RQF)
  • HND Business - Pearson BTEC Level 5 (RQF)
  • Логістика та доставка - ABMA Level 4 (нерегульована)
  • Логістика та судноплавство - ABMA Level 5 (нерегульований)
  • Управління об'єктами - BIFM Level 3
  • Управління об'єктами - рівень 4 БІФМ
  • Управління об'єктами - BIFM Level 5
  • Управління об'єктами - BIFM Level 6
  • Pearson BTEC Level 4 HND Computing (RQF)
  • Pearson BTEC Level 5 HND Computing (RQF)
  • Англійська для конкретних цілей
  • Стратегічний менеджмент та лідерство EDSML - рівень BTEC 7 (QCF)

Репетитори мають кваліфікацію у відповідних дисциплінах. Деякі найкращі приватні коледжі знаходяться в Лондоні. Ми одні з них.

Великі вчителі

Генеральний персонал та вчителі коледжів відбираються за їх кваліфікацією та практичним досвідом, щоб коледж міг запропонувати якісну освіту на основі класу. У нас є високий рівень успіху серед тих, хто закінчує даний курс. Заняття є достатньо малими, щоб вчителі могли ставитися до студентів як особистостей і достатньо великими, щоб створити яскраву атмосферу.

Доступні комісії та можливості для фінансування

В якості приватного коледжу ми можемо контролювати власну структуру плати, і завжди була наша мета - запропонувати студентам якісне навчання коледжу за доступними цінами. Контролюючи власні збори, ми прагнемо дати студентам ціну за гроші, коли вибираємо нас як своє місце навчання.

The College of Central London "Акредитований Британською Радою з Акредитації Незалежної Додаткової та Вищої Освіти".

Нещодавні зміни у державній політиці щодо фінансування освіти у Великобританії принесли конкретні можливості для фінансування у формі кредитів для професійного та кар'єрного розвитку для студентів з Великобританії та Європи, які здійснюють навчання у коледжах та університетах. Будь ласка, зверніть увагу, що ця інформація не є маркетинговим матеріалом, тому вам потрібно надіслати конкретні запити через коледж або відвідати веб-сайт Directgov.

Міжнародні студенти

Студенти приїжджають з усього світу, а також з усієї Великобританії та ЄС. Британські та європейські студенти складають більшість студентського братерства, що доповнює багату та різноманітну студентську спільноту. Міжнародні студенти можуть бути обмежені через обмеження на візи Великобританії, тому можуть скористатися перевагами дистанційного навчання.

Всі студенти

Ми організовуємо екскурсії на спеціальні місця, такі як Парламент, Судові Суди та Фондова біржа. Візити в сайти раніше були створені в штаб-квартирі Sky, будівлю Ллойдс та Національний архів. Екскурсії до інших спеціалістів розміщують Балтійську Біржу, Документи Тілбері.

Об'єднання в коледжі включають області, де студенти можуть навчатися або розслабитися під час вільного часу в районі виїзду на 5-му поверсі. На третьому поверсі також є чайне місце. Також доступні кредитно-бібліотечні засоби, а студенти можуть брати книги для навчання вдома.

Місцезнаходження

Коледж знаходиться на міському узліссі, фінансовому центрі Лондона поблизу знаменитої вежі Bridgest і неподалік від станцій метро Tower Hill і Tower Gateway.

Засоби

Послуги в коледжі включають в себе райони, де студенти можуть навчатися або розслабитися під час вільного часу та в чайних пунктах, де доступні закуски, гарячі напої та безалкогольні напої. Студенти мають доступ до Інтернету та Wi-Fi-з'єднань. Доступні бібліотечні засоби кредитування, і студенти можуть брати книги для навчання вдома.

Слово від керівника

Ми можемо допомогти студентам у вирішенні проблем, що виникають під час навчання, та спрямовані на налагодження міцних зв'язків з нашими студентами, щоб заохотити та підтримувати приємну атмосферу. Багато наших студентів повертають наступного року, щоб піти на інший курс. Ще більше рекомендую своїм друзям і відносинам навчатися з нами.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами, коли ви вирішите навчатися в The College of Central London

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами, коли ви вирішите навчатися в The College of Central London .

З повагою всім!

Ніколас Кайлідес, директор

Опис місії

Наша місія полягає у забезпеченні необхідних навичок та знань, щоб допомогти учням досягти академічного успіху, що дало їм змогу шукати можливості для працевлаштування з високим потенціалом заробітку. Наші курси базуються на практичних принципах та пов'язані з вимогами роботодавців. Вони також призначені для кваліфікації студентів для університету. Курси пропонують високий статус та професійно визнані.

Читайте наші відгуки:

 • Google: https://tinyurl.com/y8paf9gg
 • Sccot: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
 • Подорожі: https://tinyurl.com/y9s6su7b/
Aerial view on thames and london city
London, the UK. Red bus in motion and Big Ben, the Palace of Westminster. The icons of England in vintage, retro style

Розташування

 • London

  The College of Central London Ltd, Tower Bridge Business Centre, 46-48 East Smithfield, E1W 1AW, London

  Запитання