The American College of the Mediterranean

The American College of the Mediterranean

The American College of the Mediterranean

Введення

The American College of the Mediterranean

Американський коледж Середземномор'я (ACM) — коледж США в Екс-ан-Провансі, Франція. ACM є лідером у галузі міжнародної освіти та забезпечує освіту в американському стилі з глобальним фокусом. ACM прагне забезпечити передову міжнародну освіту, надихнути міжкультурну обізнаність і підготувати студентів до успіху в глобальному співтоваристві через вивчення європейської та середземноморської історії, мов, культур і сучасних питань. Це досягається завдяки унікальній комбінації курсів, стажувань, навчальних планів, які поєднуються для створення програм бакалаврату та магістратури в американському стилі в міжнародному та міжкультурному середовищі.

Відзнаки ACM включають:

 • Вищий навчальний заклад американського типу зі статусом некомерційної організації США та Франції
 • Спочаткузареєстрований як вищий навчальний заклад Регентами Університету штату Нью-Йорк як Інститут американських університетів з багатою історією, яка сягає 1957 року.
 • Визнаний вищим навчальним закладом Міністерством Франції як приватний заклад вищої освіти (французьке формулювання) та ректорат Університету Екс-Марсель.
 • Член-засновник Асоціації американських міжнародних коледжів та університетів (AAICU), що надає студентам можливість навчання за кордоном у різних місцях, переважно в Європі та Північній Африці

Місцезнаходження

Кампус ACM знаходиться на півдні Франції, у чарівному та жвавому місті Екс-ан-Прованс. Екс це…

 • Університетське місто з понад 40 000 студентів
 • Юридичний і науковий центр, де розташовано апеляційний суд на півдні Франції
 • Місце народження художника-постімпресіоніста Поля Сезанна, сюжетом якого часто була велична гора Сент-Віктуар
 • Відомий своїми численними фонтанами та бульваром Кур Мірабо, обсадженим кафе
 • 25 хвилин від аеропорту Марсель-Прованс
 • 15 хвилин до станції експрес-поїздів Aix TGV

Програми

ACM пропонує програми бакалавра та магістра, які є спеціальними за своєю природою, з акцентом на мистецтво, бізнес, гуманітарні та соціальні науки.

ACM В ЦИФРАХ

 • Співвідношення студент/викладач 12:1
 • 10 учнів – середня кількість учнів у класі
 • 45% викладачів працюють повний робочий день
 • 95% професорсько-викладацького складу ACM мають ступінь доктора філософії або вищий ступінь у своїй галузі

З ACM ви маєте можливість взяти участь у наступному:

Диплом в американському стилі у Франції

The American College of the Mediterranean (ACM) забезпечує освіту в американському стилі, з якою ви знайомі в чарівному та жвавому місті Екс-ан-Прованс, університетському місті з понад 40 000 студентів коледжу. З кількома спеціалізаціями та допоміжними курсами на вибір, включаючи можливість самостійно розробити галузь навчання та основну навчальну програму, яка є специфічною для середземноморського регіону, студенти мають можливість зануритися в нову культуру та навчатися в умовах високого впливу , дослідний шлях.

Викладання курсу англійською мовою

Усі курси викладаються англійською мовою, окрім мовних курсів французькою, іспанською та арабською на всіх рівнях. Також доступні можливості покращити свої навички французької мови за межами аудиторії, включаючи проживання в приймаючій сім’ї, мовну партнерську програму ACM та навчання на курсах.

Економно

Як некомерційний заклад вищої освіти, ACM зосереджується на доступності своїх витрат. Хоча стипендії та гранти доступні для студентів, які відповідають вимогам, наша мета полягає в тому, щоб витрати були низькими з самого початку.

Варіант передачі

Якщо ви не можете розпочати свій ступінь бакалавра з ACM, у вас є можливість завершити його з нами. ACM запрошує студентів, які перейшли на іншу програму, подати заявку на нашу програму бакалавра мистецтв, які закінчили принаймні один семестр коледжу та мають мінімальний середній бал 2,5.

Міжнародний досвід роботи

Надійна мережа стажування ACM дозволить вам отримати міжнародний досвід роботи під час отримання ступеня та познайомить вас із важливими міжнародними контактами. Дізнайтеся більше про можливості стажування та подивіться, куди ACM розміщував попередніх студентів-практикантів, відвідавши веб-сторінку стажування.

Ринкові навички

З вашим ступенем ACM ваші вдосконалені навички та унікальний досвід сприятимуть розвитку важливих міжнародних та міжкультурних компетенцій. Випускники ACM вже бачать ці переваги після закінчення навчання, оскільки багато з них навчалися в аспірантурі, включаючи Колумбійський університет і Школу Інституту мистецтв Чикаго, тоді як інші отримали ступінь ACM і влаштувалися на посади високого рівня з такими таких установ, як Всесвітня продовольча програма ООН і законодавчий орган штату Вашингтон.

Розташування

 • Aix-en-Provence

  27, place de l’Université, 13604, Aix-en-Provence

  Запитання