The Abbe School of Photonics

The Abbe School of Photonics

The Abbe School of Photonics

Введення

Наша місія: фотонічна освіта світового рівня

Місія Abbe School of Photonics полягає в тому, щоб запропонувати освітню програму з фотоніки за найвищими міжнародними стандартами для найбільш амбітних і мотивованих студентів. Наша школа служить кар'єрним трампліном, сприяючи академічній кар'єрі, а також надаючи можливості отримати досвід роботи в галузі фотоніки.

Вивчення фотоніки в місті, де все почалося

Основною метою концепції та філософії школи є створення одного з провідних у світі освітніх центрів з оптики та фотоніки в Єні, Німеччина. ASP був сформований традицією та широким спектром викладацької та наукової діяльності в галузі наук про світло в нашому університеті. Школа пропонує чудові можливості для здобуття кваліфікації на рівні бакалавра та магістра в галузі оптики та фотоніки. Кваліфікаційна стратегія Школи повністю орієнтована на дослідження та базується на принципах академічної свободи, конкурентних умов дослідження та інтернаціоналізації на всіх рівнях освіти та досліджень.

Школа визнає свою відповідальність за те, що багато її випускників продовжать кар'єру в науково-інтенсивних компаніях. Таким чином, навчальні програми ASP спрямовані на сприяння й оптимальне поєднання етапів академічної кар’єри молодих учених із досвідом роботи в науково-інтенсивних компаніях. Таким чином, усі наші конкурентоспроможні заходи розвитку кар’єри спрямовані на те, щоб закласти основу для успішної кар’єри як в наукових колах, так і в промисловості.

ASP було засновано в 2008 році в рамках державно-приватного партнерства федеральним урядом Німеччини та урядом землі Тюрінгія, Єнським університетом і німецькою фотонічною промисловістю. Ключовим фактором програми є тісна співпраця ASP з промисловими партнерами. Щоб підтримувати винятковий економічний розвиток наших партнерів у майбутньому, буде потрібно наявність значної кількості висококваліфікованих працівників. Випускники ASP - це потенційні кандидати, добре підготовлені для німецької фотоніки.

Єна: найвищий німецький університет, повний історії та традицій

Йенський університет імені Фрідріха Шиллера , давня латинська назва якого «alma mater jenensis», є одним із найстаріших німецьких університетів, заснований у 1558 році. У той час класичні академічні галузі філософії, теології, права та медицини були предметами дослідження та викладання. Протягом останніх століть багато видатних учених були професорами цього університету. Наприкінці XVIII — на початку XIX століть Єна стала відомою під час класично-романтичної «епохи чудес», коли всесвітньо відомі поети та філософи, такі як Гете, Шиллер, Гегель і Фіхте, відзначили її інтелектуальну атмосферу.

Повністю цифровий, повністю онлайн!

Програма MSc Photonics спочатку була задумана як навчальний курс на кампусі. Ми віримо, що наша Школа є одним із найкращих місць у світі для вивчення орієнтованої на дослідження, практичної фотоніки в висококласних дослідницьких лабораторіях, і ми дотримуємося цього стандарту. Проте ми визнаємо, що пандемія COVID-19 має довготривалий вплив на світові наукові кола. Таким чином, навчання на кампусі в поєднанні з гібридним потоковим передаванням є новим стандартом у нашій школі:

  • У нашій школі також існує обмежена кількість місць для онлайн-навчання протягом першого та другого семестру. Таким чином, програму можна вивчати повністю дистанційно протягом першого року навчання, і протягом цього періоду можна заробити всі 60 необхідних кредитних балів (CP).
  • Однак, щоб перейти до третього семестру і нарешті отримати ступінь магістра, кожен онлайн-студент першого курсу повинен переїхати до Єни в якийсь момент перед початком третього семестру. Третій і четвертий семестри є обов’язковими для всіх студентів, які навчаються на кампусі.

Розташування

  • Jena

    Abbe Center of Photonics Albert-Einstein-Str. 6 07745 Jena, Germany, 07745, Jena

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання