Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Введення

Ласкаво просимо до Школи бізнесу бізнесу TCU Neeley Я з нетерпінням чекаю співпраці з вами, щоб рухатися вперед так, як це підходить для наших студентів, викладачів, співробітників, випускників та зацікавлених сторін.

Хоча будь-який момент історії ТКУ дає захоплюючу можливість бути частиною цієї спільноти, динаміка вищої освіти сьогодні робить цей момент і на наступні роки особливо важливими, оскільки ми будуємо на основі імпульсу, створеного життям Ніж Обіця "для розкриття людського потенціалу з лідерством в основі та інноваціями в нашому дусі ».

Важкі дози як лідерства, так і інновацій мають вирішальне значення для підтримки та розширення нашої лідерської позиції у наданні світового класу, орієнтованого на цінності освіти етичним лідерам, які нам потрібні завтра, тут, у Техасі та за його межами.

Ми співпрацюємо з усіма нашими важливими зацікавленими сторонами для участі у нашому прогресі. Видатні студенти обирають ТЦУ Нілі над іншими бізнес-школами. Винятковий факультет вирішує розпочати або продовжити свою кар'єру тут. Найбільше прагне роботодавців у світі (включаючи тих, хто тут, у Форт-Ворті), прагнуть можливості найняти наших студентів та випускників. Лідери поза нашими аудиторіями та коридорами - наші захисники, коли ми поширюємо свою послугу суспільству у всіх його вимірах.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Fort Worth

    Fort Worth, США

    Запитання