Keystone logo
Texas Christian University Bob Schieffer College of Communication

Texas Christian University Bob Schieffer College of Communication

Texas Christian University Bob Schieffer College of Communication

Введення

Місія Коледжу комунікації Боба Шиффера - "навчити студентів ефективно, етично, критично та креативно мислити, діяти та спілкуватися в глобальному середовищі, збагачуючи їхнє особисте та професійне життя".

Ми вважаємо, що етичне, правдиве, відповідне спілкування є головним для людської ідентичності та застосовується до різноманітних кар’єр та досвіду.

У наших чотирьох відділах - комунікативні дослідження; Кіно, телебачення та цифрові медіа; Журналістика; та Стратегічне спілкування - ми застосовуємо теорію спілкування, принципи та історію до сучасних професійних та аналітичних навичок, щоб наші студенти здобули вищу освіту як фахівці з гнучкого критичного мислення та вирішення проблем.

Наші заняття активні та особисті, наголошуючи на заангажованому навчанні. Наш факультет пов’язує наукову підготовку та дослідження з курсами, які вони викладають нашим студентам. Це означає, що курс сімейного спілкування буде читати професор, який опублікував статті в журналах про те, як сім'ї працюють через конфлікт, або курс із закону про ЗМІ викладатиме професор, який написав книгу про закон та етику використання соціальних медіа . Також наш факультет є доступним, залученими наставниками для наших студентів.

Наші кафедри пропонують широкий спектр навчального досвіду для студентів, що доповнює та зміцнює ключові навички, отримані на заняттях. Ці можливості включають звітування та редагування новин для наших студентських медіа-платформ, виробництво та розміщення програм для нашої радіостанції, аналіз та націлювання реклами та повідомлень про зв'язки з громадськістю для клієнтів спільноти, що обслуговуються нашим студентським агентством, працюють у диспетчерській у складі телевізійної трансляції спортивна подія в прямому ефірі, поїздки в команді криміналістів та дебатів на турнірні змагання, або навчання по всьому світу або у Вашингтоні, округ Колумбія. Цей досвід не лише сприяє навчанню, він допомагає нашим студентам спілкуватися зі своїми колегами-студентами в коледжі, що закріплює особисте та професійні стосунки, про які наші випускники кажуть, сягають корінням у наші дні коледжу.

Враховуючи наше місце розташування у районі Форт-Ворт та Даллас, подальша мережа нашого студента та розвиток їх професійних навичок стажуються у місцевих некомерційних організаціях, у телевізійних редакціях, для національних спортивних франшиз, у рекламних агентствах та агенціях зв’язків з громадськістю, а також для відео та кіновиробничі компанії.

Поєднуйте наші академічно складні класи, викладачі фахових знань, позакласний досвід навчання, створення мереж та стажування, і що ви робите? Випускник коледжу Шиффера: високо підготовлений, спритний, креативний, продуманий професіонал.

Розташування

  • Fort Worth

    South University Drive,2805, 76129, Fort Worth

    Запитання