Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Texas A&M University Commerce College of Humanities, Social Sciences & Arts

Введення

КОЛЕДЖ ГУМАНІТАРНИХ, СОЦІАЛЬНИХ НАУК І МИСТЕЦТВ ...

Від імені студентів, співробітників та викладачів Коледжу гуманітарних, соціальних наук та мистецтв, ЗАПРОШУЄМО на нашу домашню сторінку! Ми раді, що ви зацікавлені в нашому коледжі та програмах.

Від ваших занять за базовою академічною програмою, до обраної вашої основної галузі навчання, до видатних зусиль як у традиційному класі, так і за його межами, ви опинитесь унікально розміщеними в нашому коледжі. Факультети коледжу представляють як традиційні, так і нові сфери знань, які не лише підтримають ваші поточні інтереси, але також допоможуть вам відкрити та визначити нові сфери збагачення.

Будучи студентом нашого коледжу, ви навчитеся чітко та ефективно спілкуватися, розуміти літературні, історичні, соціологічні та геополітичні проблеми, а також оцінювати та брати участь у візуальному та виконавському мистецтві. Вам нададуть можливість брати участь у різноманітних культурно-мистецьких заходах та виставах та занурюватися у пошуки інтелектуальної досконалості, яка сформує ваш досвід на усьому житті на особистих та професійних шляхах.

Що б вам не сподобалось, у вас є можливість взяти участь у нашому коледжі!

З повагою,

Вільям Ф. Курачіна, декан

МІСІЯ КОЛЕДЖУ

Коледж є центром творчої та гуманітарної освіти в Техаському університеті та торгівлі A&M і прагне до досконалості та глобального бачення у своїх починаннях.

Коледж дає можливість студентам чітко та ефективно спілкуватися, розуміти літературні, історичні, соціологічні та геополітичні проблеми, а також цінувати та брати участь у візуальному та виконавському мистецтві.

Коледж обслуговує студентів, викладачів, персонал, випускників та громаду в цілому - на регіональному, національному та міжнародному рівнях і прагне до різноманітності у всій своїй діяльності.

Розташування

  • Commerce

    Campbell Street,2200, 75428, Commerce

    Запитання