Texas A&M University College of Veterinary Medicine & Biomedical Sciences MS в галузі науково-технічної журналістики (STJR)
Texas A&M University College of Veterinary Medicine & Biomedical Sciences

MS в галузі науково-технічної журналістики (STJR)

College Station, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Цілі: Програма магістра в галузі науково-технічної журналістики (STJR) в Техаському університеті A&M - це широкомасштабна програма наукових комунікацій, призначена для підготовки студентів переважно до кар'єри як письменників та редакторів, що спеціалізуються на комунікації науки, техніки та медицини. Це також може служити фоном для суміжної кар'єри та підготовкою до докторантури.

Історія: У 1996 році Техаський університет A&M, давно відомий своєю науковою і технічною силою, впровадив свою програму магістра в галузі науково-технічної журналістики. Програма перейшла з Коледжу вільних мистецтв у Коледж ветеринарної медицини та біомедичних наук у 2006 році.

Філософія: Програма має на меті підготувати випускників, які мають ґрунтовну наукову журналістику та науку. Таким чином, кожен студент закінчує аспірантуру в обох сферах. Програма невелика та високо індивідуальна, кожен студент обирає курси, пристосовані до його інтересів та цілей.

Варіанти ступеня: Після вступу на програму студенти вибирають між стажуванням та дисертацією. Нещодавні сайти стажувань включали Фермілаб, Медицину Джонса Хопкінса, Центр раку доктора медицини Андерсона, Microsoft, Техаський інститут біомедичних досліджень, Техаський морський грант та Техаський водний ресурс. Останні теми дипломних робіт включали наукові репортажі в Гані, найкращі практики журналістів, які отримували нагороди за репортажі про психічне здоров’я, погляди наукових авторів та використання коментарів в Інтернеті, повідомлення про екологічний ризик у двох телевізійних серіалах “Космос”, висвітлення змін клімату у великій мексиканській газеті та порівняльне висвітлення раку молочної залози та діабету у великих американських журналах.

Курси: Усі студенти програми проходять основні курси "Питання науково-технічної журналістики", "Звітність про науку і технології", "Методи дослідження в науково-технічній журналістиці" та "Наукове редагування". Вони також беруть факультативи з наукових комунікацій та обирають з широкого кола наукових курсів по всьому університету. Крім того, вони можуть відвідувати курси у відповідних сферах, таких як веб-дизайн, фотографія, творча наукова література та історія науки.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр журналістики
    • Lisbon, Португалія
  • Erasmus Mundus Магістр журналістики, медіа та глобалізації (EMJ)
    • Prague, Чеська Республіка
  • MA in Journalism
    • Boston, США