Texas A&M University College of Science

Texas A&M University College of Science

Введення

У Коледжі наук наша задача - зрозуміти надзвичайне у кожному дні, а потім використати ці знання, щоб вплинути та покращити якість нашого життя.

Як наукове ядро Texas A&M, ми пишаємося тим, що забезпечуємо найвищу якісну наукову освіту для всіх спеціальностей A&M Техасу, одночасно пропонуючи наукові дослідження та технічні знання світові та готуючи наших студентів до наступного покоління наукових лідерів.

У нас є п’ять кафедр (біологія, хімія, математика, фізика та астрономія та статистика), один спільно керований відділ (матеріалознавство та техніка), 20 центрів та інститутів, а також багато спеціалізованих лабораторій та активних дослідницьких груп.

Науковий коледж є провідним джерелом студентів, які вступають на медичні, ветеринарні, стоматологічні, юридичні факультети з Texas A&M, одного з провідних виробників штату серед університетів Техасу для професійних навчальних програм. Маючи в коледжі понад 2600 студентів, студенти можуть вибрати один із 32 ступенів і мати можливість неповнолітніх в одній з восьми затверджених неповнолітніх, крім того, що вони мають доступ до ексклюзивних програм та досвіду, які визначають ваш досвід студентів як студент Texas A&M Science, крім усіх інших коледжів в університеті.

Розташування

  • College Station

    Bizzell Street,400, 77843, College Station

    Запитання