Texas A&M University College of Liberal Arts

Texas A&M University College of Liberal Arts

Texas A&M University College of Liberal Arts

Введення

Подібно до подібних коледжів по всій країні, Коледж вільних мистецтв Техаського університету A&M виконує найважливіші освітні цілі, створюючи всебічно освічених студентів та аспірантів, готових вести продуктивне життя, яке відповідає як професійно, так і особисто, а також сприяє поліпшенню суспільства . Ми торкаємось освітнього досвіду практично кожного бакалавра в Техасі A&M, будь то пропонування основних навчальних програм, підвищення кваліфікації за спеціальностями в різних галузях гуманітарних, соціальних наук або поза аудиторією в процесі трансформаційного досвіду, такого як навчання за кордоном, форуми для практики громадянського дискурсу, та охоплення широкого кола громадських партнерів.

Ми прагнемо стати національною моделлю того, як виглядає інноваційний коледж вільних мистецтв у великому державному дослідницькому університеті. Спираючись на свої сили; серйозно дотримуючись викладацької роботи, досліджень та послуг, яких вимагають викладачі, співробітники та студенти 21 століття; і, повною мірою сприймаючи найважливіший внесок нашого коледжу у майбутнє A&M Техасу, ми прагнемо продемонструвати важливу роль, яку грає освіта гуманітарних наук у майбутньому.

Головне в освіті гуманітарних наук - це вивчення всіх аспектів людського стану, минулого та сьогодення. Ми вивчаємо, як поводяться люди у всьому світі; як працює їх мозок; як вони творчо виражаються у літературі, мові та виконанні; як вони приймають рішення; як вони організовуються та ведуть себе; і як вони бачать себе та інших. На основі цих широких знань ми будуємо здатність слухати та розмовляти один з одним, задавати важкі запитання (в тому числі і нам самим), терпіти двозначність та глибоко спілкуватися в письмовій та розмовній формі. Ми вчимося читати і мислити критично і відрізняти думку від факту.

Розташування

  • College Station

    Bizzell Street,400, 77843, College Station

    Запитання