Texas A&M University College of Architecture

Texas A&M University College of Architecture

Texas A&M University College of Architecture

Введення

Креативність, інновації та наукові заняття - це ознаки наших програм.

Архітектурний коледж пропонує першокласну освіту з різноманітних дисциплін, які вирішують важливі, складні завдання в нашому природному, побудованому та віртуальному середовищі. Після закінчення навчання студенти готові стати лідерами у своїх галузях та змінити світ.

Наші бакалаврські та аспірантські програми з архітектури, ландшафтної архітектури, містобудування, будівельної науки, розвитку землі та власності та візуалізації стабільно входять до числа кращих в країні, очолюючи списки найелітніших шкіл та виділяючись серед дорогих приватних установ. Наші навчальні програми включають традиційні основи кожної дисципліни, а також міждисциплінарну співпрацю та значні можливості навчання, такі як навчання за кордоном, професійне стажування та підтримка від Aggie Network протягом усього життя.

Як частина науково-дослідної установи першого рівня, Архітектурний коледж надає студентам і аспірантам реальний та польовий досвід роботи разом із викладачами у своїх лабораторіях, дослідницьких центрах та інститутах, зосереджуючи увагу на різних сферах, включаючи проектування закладів охорони здоров’я, житло, збереження історії, стійкість до відновлення та відновлення, а також лідерство в галузі проектування та будівництва.

Розташування

  • College Station

    College Station, США

    Запитання