Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Введення

Школа державного управління та державної служби Буша була заснована в 1997 році під керівництвом президента Джорджа Буха Буша, що "державна служба - це благородне покликання". З тих пір Школа Буша продовжує відображати це поняття в навчальній програмі, дослідженнях та досвіді студентів і стала провідною випускницею державних та міжнародних справ.

Школа Буша пропонує чотири випускні програми для студентів, які прагнуть до кар'єри на державній службі. Ступені державної служби та адміністрування, міжнародних відносин та міжнародної політики, а також онлайн-магістр державної служби та адміністрування розвивають принципових лідерів професійної кар'єри на державній службі. Школа Буша також пропонує сертифікати випускників з передових міжнародних відносин, національної безпеки, управління некомерційними організаціями та державного управління. Школа Буша об’єдналася з кількома відділами A&M у Техасі, пропонуючи сім бакалаврських / магістерських 5-річних (3 + 2) програм, що дозволяють студентам вступити до школи Буша на початку четвертого курсу та отримати ступінь бакалавра та магістра за п’ять років. років.

Бачення школи Буша надихнути досконалість у благородному покликанні державної служби буде значно розширено з відкриттям навчального сайту у Вашингтоні, округ Колумбія. Заняття розпочинаються на початку 2021 року, а навчальний майданчик пропонує вказівки щодо ступеня магістра міжнародної політики (MIP), 30-годинну програму, що не є дисертаційною.

Строгий навчальний план та визнаний на міжнародному рівні факультет змусили Школу Буша увійти до рейтингу 12 відсотків випускників шкіл державних справ у країні, згідно з американськими новинами та світовим звітом, 2020. Серед державних університетів школа Буша посідає перше місце 20 програм державних справ. У 2020 році школу Буша було названо No. 1 отримав рейтинг "найкраще значення" як у програмах MPA, так і у виконавчих онлайн програмах MPA Value College.

Розташування

  • College Station

    George Bush Drive West, 77845, College Station

    Запитання