Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Введення

Техаський університет A&M в Галвестоні є джерелом для всіх речей, орієнтованих на океан, в Техаському університеті A&M. TAMUG пропонує унікальну суміш морських і морських програм, включаючи спеціальність в галузі науки, бізнесу, техніки, ліберальних мистецтв та транспорту.

Техас A&M Galveston - це вищий навчальний заклад спеціального призначення для навчання в бакалавраті та аспірантурі з морських та морських студій в галузі науки, техніки та бізнесу, а також для наукових досліджень та державних служб, пов'язаних із загальною сферою морських ресурсів. Заклад знаходиться під керівництвом та контролем Ради регентів Техаського університету A&M University, за ступенем, що пропонуються під назвою та повноваженням Техаського університету A&M на коледж-вокзалі.

Техаський університет A&M акредитований Південною асоціацією коледжів і шкіл при Коледжах для присудження бакалаврських, магістерських та докторських ступенів.

Океанські плавання, плавання в затоці Галвестон, експерименти на пляжі та незалежне вивчення доповнюють суворий досвід роботи в нашому острівному кампусі.

Приморське середовище кампусу доповнює унікальні пропозиції навчальних програм. Атмосфера, яку виховують викладачі, співробітники та студенти, підкреслює інтимні стосунки між університетом та морем.

Розташування

  • Galveston

    Seawolf Parkway,200, 77554, Galveston

    Запитання