© Eli Haney, Northwest University photographer
Tennessee State University

Tennessee State University

Tennessee State University

Введення

Заснований у 1912 році, ТГУ є всеосяжною, міською, спільною освітньою установою, що надає землю, у Нешвіллі, штат Теннессі. Університет обслуговували сім президентів, включаючи доктора Гленду Баскін Гловер, яка зараз працює нашим восьмим президентом.

Акредитація SACS

Південна асоціація коледжів та шкіл надала акредитацію ТДУ у 1946 р. У серпні 1951 р. Державна рада освіти штату Теннессі затвердила статус університету. У результаті реорганізація освітньої програми закладу створила Вищу школу, Школу мистецтв та наук, Освітню школу та Інженерну школу. Також були передбачені можливості для пізнішого додавання інших шкіл у сфері сільського господарства, бізнесу та домашнього господарства.

Земельно-грантовий статус університету

Під назвою Державний університет сільського господарства та промисловості штату Теннессі, установа отримала повний статус університету з наданням земельної ділянки у серпні 1958 року. та Департаменту аерокосмічних досліджень. Школа суміжних медичних професій та Школа бізнесу були створені в 1974 році, а Школа медсестер - у 1979 році.

Зміна назви: Tennessee State University

Після того як Уолтер Девіс пішов у відставку з посади президента в 1968 році, третій президент університету був названий інший випускник ТДУ, Ендрю Торренс. За час його відносно короткого перебування на посаді законодавчий орган штату відмовився від «Сільськогосподарського та промислового» та офіційно змінив назву на Tennessee State University .

Злиття з UT of Nashville

Коли в 1975 році президентом ТДУ став Фредерік Хамфріс, у Нешвіллі також був другий державний чотирирічний університет. Університет Теннессі, що базується в Ноксвіллі, почав пропонувати кредит на продовження в Нешвіллі в 1947 році і розширив свої програми протягом 1960-х років. До 1971 року він був акредитований як установа, яка надає дипломи, яка займала нові квартали на розі десятої та Шарлотської авеню. Але в 1968 році викладач ТДУ Ріта Сандерс подала до суду, який став відомий як «Гайєр проти Теннесі», стверджуючи, що у Теннессі існує подвійна система вищої освіти на основі раси. 1 липня 1979 року справу було вирішено за рішенням суду про об’єднання колишнього університету Теннессі в Нешвіллі з ТГУ. Будучи президентом, Хамфріс був першим, хто зіткнувся з проблемою збереження балансу між роллю ТДУ як одного з видатних історично чорних університетів Америки та його статусом всеосяжного національного університету.

Справа "Гайєр проти Теннессі", однак, залишалася живою протягом 32 років. До Ріти Сандерс Гайєр приєдналися Міністерство юстиції США та професори ТДУ Рей Річардсон та Х. Коулман МакГінніс як співзаявники у позові. Після того, як численні плани, ухвалені судом, не привели до прогресу, усі сторони досягли опосередкованого указу про згоду, який був ухвалений судом 4 січня 2001 року.

Капітальні покращення та прогрес

Через рік на посаді тимчасового президента Отіс Флойд став п’ятим виконавчим директором ТДУ в 1987 році і продовжив рухатись вперед університету, започаткувавши зусилля, які призвели до того, що Генеральна асамблея штату надала безпрецедентні 112 мільйонів доларів на капітальний ремонт у 1988 році. За цим планом майже весь кампус Були відремонтовані будівлі та побудовано вісім нових об’єктів, включаючи кампус-центр Флойда-Пейна, адміністративну будівлю Неда МакВертера, центр резиденції Вілми Рудольф та Центр виконавських мистецтв.

Потім, у 1990 році, Рада регентів штату Теннессі призначила д-ра Флойда своїм канцлером, відкривши шлях Джеймсу Хефнеру, щоб стати шостим президентом Технічного університету в 1991 році. студентів. Дослідницька станція розсадників «Отіс Флойд» у Макміннвіллі була присвячена в 1996 році, а в 1999 році дослідники Центру автоматизованої космічної науки ТГУ першими відкрили планету за межами нашої Сонячної системи.

Мелвін Н. Джонсон став сьомим президентом університету в червні 2005 р. І сприяв продовженню привернення національної уваги до університету, визнаючи Freedom Riders 14, залучаючи університет до Теннессіського кампусу, отримуючи національні нагороди за громадські роботи та залучення, нагороджений 8 млн. доларів США за конкурс «Гонка до найкращих фондів» Президентом Гловером та президентом Обамою, відкривши двері університету для жертв повені та бізнесу та отримавши Класифікацію залучення громад до Фонду Карнегі для вдосконалення викладання.

За 100-річну історію університету доктор Гленда Баскін Гловер став президентом у січні 2013 року і продовжує вносити зміни, щоб ще більше підкреслити досконалість, якою ТГУ відома у всьому світі.

Особливості кампусу

Два кампуси

Наш будинок у Нешвіллі пропонує два місця: головний кампус площею 500 акрів розташований у прекрасному житловому районі вздовж річки Камберленд, а кампус у центрі Ейвона Вільямса розташований недалеко від центру ділового та урядового району Нешвілла.

Аграрно-промислова звичайна школа

У 1909 році Генеральна асамблея штату Теннессі створила три звичайні школи, включаючи сільськогосподарську та промислову звичайну школу, яка перетворилася на TSU. Перші 247 учнів розпочали свою академічну кар'єру 19 червня 1912 року, а Вільям Джаспер Хейл був головою школи. Студенти, викладачі та співробітники працювали разом, як сім’я, щоб забезпечити роботу закладу, незалежно від того, чи вимагала ця діяльність розчищення каміння, збирання врожаю чи перенесення стільців з класу в клас.

Аграрно-промислова державна звичайна школа

У 1922 році школа отримала ступінь бакалавра, що відображало її новий статус чотирирічного педагогічного коледжу. До 1924 року технікум став називатися сільськогосподарським і промисловим державним звичайним технікумом, і були присуджені перші ступені. У 1927 році «Нормальний» було вилучено з назви. Протягом 1920-х і 1930-х років коледж зростав у масштабах і становищі під звинуваченням «Увійти, щоб вчитися; іди служити».

Коли президент Хейл пішов у відставку у 1943 році після більш ніж 30 років служби, його наступником був обраний один із зростаючого списку вражаючих випускників закладу, Уолтер С. Девіс. До свого виходу на пенсію в 1968 році Девіс керував коледжем в епоху величезного зростання академічних кадрів і засобів, що призвело до всесвітнього визнання.

Генеральна асамблея штату Теннессі 1941 року дозволила суттєво покращити освітню програму коледжу. Було створено аспірантуру, яка веде до магістратури, яка спочатку пропонувалась у кількох галузях педагогічної освіти. Перші дипломи магістра були присуджені в червні 1944 року.

  Стипендії та фінансування

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Nashville

   John A Merritt Boulevard,3500, 37209, Nashville

  Запитання