Temple University College of Engineering

Temple University College of Engineering

Temple University College of Engineering

Введення

Інженерні можливості

Інженерний коледж університету Темпл надає студентам якісну, доступну інженерну освіту вже більше 50 років. Наші відомі викладачі знаходяться на передових дослідженнях, публікуються у численних рецензованих журналах та отримують гранти від престижних джерел фінансування, таких як армія США, Національний науковий фонд, Національні інститути охорони здоров’я та різні приватні джерела фінансування. Коледж розташований у головному кампусі університету Темпл у Філадельфії, місті на передовій науки та техніки. Студенти університету Темпл отримують вигоду від того, що вони є частиною одного з найбільших, різноманітних та всебічних державних дослідницьких установ США.

Наші гнучкі магістерські програми дозволяють студентам адаптувати свою освіту до своїх академічних та професійних інтересів, а також пропонує можливості співпраці з кожним відділом Інженерного коледжу, а також іншими храмовими школами та коледжами, такими як Коледж науки та технологій, Коледж громадськості Здоров’я, Школа бізнесу Фокса та Медична школа Каца.

121071_COE-Building-27.jpg

121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

Послання Діна

З величезною гордістю я обіймаю посаду декана інженерного коледжу в цей час постійного зростання та можливостей для коледжу та наших студентів.

Поряд із зростанням у рейтингах, Коледж ґрунтується на нашій репутації надання чудової освіти завдяки спільним науково-дослідним викладачам, експериментальному навчанню, нашій зростаючій мережі випускників та інноваційним проектам Senior Design. Від мініатюрних технологій медичних приладів до вибуху в іоносферу або догляду за власною планетою тут, вдома, інженери-храми справді є архітекторами майбутнього.

Чудові речі відбуваються щодня в нашій будівлі на вулиці Норріс і навколо. Зовнішній світ завжди вимагатиме більше інженерів, і ми продовжуватимемо забезпечувати, щоб наші Сови могли не лише крокувати у цей світ, але й вести його.

Я з нетерпінням чекаю продовження служити та зміцнювати цей Коледж, коли ми продовжуємо нашу траєкторію великих досягнень. Сподіваємось, ви приєднаєтесь до нас.

Кея Садегіпур

Дін

Храмовий інженерний коледж

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Philadelphia

    1947 N. 12TH STREET, , Philadelphia

Запитання