Keystone logo
Umeå University - Faculty of Science and Technology

Umeå University - Faculty of Science and Technology

Umeå University - Faculty of Science and Technology

Введення

Умео університет був заснований в 1965 році і є п'ятим найстарішим у Швеції університетом. Сьогодні ми маємо сильну міжнародну та мультикультурну присутність зі студентами, викладачами та дослідниками з усього світу. Будучи одним з провідних всеосяжних університетів нації, ми живемо з ентузіазмом, творчістю та свіжими ідеями.

Ми постійно прагнемо стати одним із Скандинавії та найкращих європейських умов для освіти , досліджень та участі громад, що відповідає проблемам постійно зростаючого світового суспільства.

Наші кампуси

Кампус університету Умео Умео - головний кампус і за зразком після американської кампусної моделі. Отже, практично всі курси та програми, які викладаються англійською мовою, проходять у Campus Umeå або в суміжній університетській лікарні.

Кампус Умео

Є фактично два кампусу у Umeå, найбільшому місті у північній Швеції. Кампус Умео - головний університетський містечко та орієнтований центр університету Умео, і переважна більшість курсів та програм проходять у багатьох будівлях та приміщеннях. Університетська бібліотека з його 1,2 млн. Томів та університетом Universum, центром кампуса, з його пабами, кафе, ресторанами, книжковим магазином, студентами і т. Д. Також розташовані на кампусі Умео

Кампус мистецтв Умео

Кампус мистецтв Umeå (кампус konstnärligt) - наразі в стадії розробки - розташований на східній частині міста біля мальовничих берегів річки Умео і знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Кампус Умео. Тут розміщуються Інститут дизайну Умео, Академія образотворчих мистецтв Умео та Школа архітектури Умео. HUMlab-X також отримав місце в цьому кампусі мистецтв разом з Більдмузетом, музеєм сучасного мистецтва та візуальної культури університету Умео.

Інтернет-освіта

Окрім навчання в університеті, тисячі людей, які навчаються на широкому виборі курсів та програм дистанційного навчання, мають гнучкість насамперед навчатись у своїх домашніх умовах.

Особливості кампусу

Наші кампуси

Кампус Університету Умео Умео є головним кампусом і побудований за моделлю американського кампусу. Отже, майже всі курси та програми, які викладаються англійською мовою, проводяться на кампусі Умео або в сусідній університетській лікарні.

Кампус Умео

В Умео, найбільшому місті північної Швеції, фактично є два кампуси. Кампус Умео є головним кампусом і центральним центром Університету Умео, і переважна більшість курсів і програм проводяться в його численних будівлях і приміщеннях. Університетська бібліотека з її 1,2 мільйонами томів і Universum, осередок кампусу, з пабами, кафе, ресторанами, книжковим магазином, студентськими кабінетами тощо також розташовані на кампусі Умео.

Кампус мистецтв Умео

Мистецький кампус Умео (konstnärligt campus), який зараз розбудовується, розташований у східній частині міста на мальовничому березі річки Умео та за декілька хвилин ходьби від кампусу Умео. Тут розташовані Інститут дизайну Умео, Академія образотворчих мистецтв Умео та Школа архітектури Умео. HUMlab-X також отримав місце в цьому кампусі мистецтв разом із Bildmuseet, музеєм сучасного мистецтва та візуальної культури університету Умео.

Інтернет-освіта

Окрім навчання в університеті, тисячі людей, які навчаються на широкому виборі курсів та програм дистанційного навчання, мають гнучкість насамперед навчатись у своїх домашніх умовах.

    Розташування

    • Umeå

      Umeå University

      Запитання