Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Введення

Технічний університет Берліна (TU Berlin) - це всесвітньо відомий університет, розташований у центрі столиці Німеччини. Заснована в 1879 році, вона є однією з найбільших і найпрестижніших науково-освітніх закладів країни.

Випускники університету та професори

Випускники університету та професорські списки включають вибори до Національних академій, два лауреати Національної медалі та десять лауреатів Нобелівської премії.

Кафедра космічної техніки

Навчальна програма MSE пропонується кафедрою космічної техніки, один з шести кафедр аеронавтики та космонавтики в Technische Universität Berlin.

Заснована професором Євгеном Сенгером у 1963 році, це перший аерокосмічний департамент Німеччини. З тих пір він успішно проводив дослідження та виховує системних інженерів для аерокосмічної галузі, головним чином, зосереджуючи увагу на розробці, практичній реалізації та експлуатації невеликих супутникових місій (TUBSAT та сімейства BEESAT) разом з учнями.

Кафедра космічної техніки також будує та запускає власні ракети ("Водолій" та ДЕКАН) та проводить експерименти на зондових ракетах.

З 2007 року ми також проводимо проекти з розробки та тестування планетарних роудерів та відповідних технологій операцій місій.

Випускники кафедри космічних технологій працюють на основних посадах для аерокосмічної промисловості в Європейському космічному агентстві (ESA), Німецькому аерокосмічному центрі (DLR), Arianespace, Airbus Defense and Space, OHB AG та ін

Розташування

  • Berlin

    Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology Marchstraße 12-14, 10587, Berlin

    Запитання