Technical University of Varna

Technical University of Varna

Technical University of Varna

Введення

Технічний університет Варна була заснована в 1962 році постановою Ради Міністрів Болгарії та постановою Національних Зборів.

Новий університет повинен забезпечити інженерів для суднобудівної, транспорту, машин, електрики і комунікаційних технологій, необхідних для промислових комплексів в хімії, суднобудуванні і судноремонті, двигунобудування, транспорту, електротехніки, електроніки і зв'язку, що розвиваються в північно-східній Болгарії.

Спочатку університет був створений під назвою Mechanical і електротехнічного інституту (технічний університет Варни) з трьома факультетами: механічне, електричне та суднобудуванні. Перший набір студентів в технічному університеті Варни знаходиться в шкільному 1963/64 році за наступними спеціальностями: двигуни внутрішнього згоряння, двигунів морських і устаткування, суднобудування, технології моторобудування, електричних машин і апаратури, радіотехніки, телекомунікаційного обладнання, Автоматизація та дистанційне управління і автоматизація виробництва.

Створення Технічного університету Варни практично заново в технічний відділ в Державному університеті "Кирило слов'янської" Варна, який офіційно відкрив свої двері 18 серпня 1945 року. Технічний факультет мав такі відділи: машинобудування, суднобудування, електротехніка, будівництво і архітектура, а також промислова хімія.

Із змінами в соціально-політичному житті в Болгарії протягом цього періоду, факультет і університет зазнала значних реформи. У 1958 закінчив останні суднобудівні інженери, утворені в Технічному факультеті. Першими викладачами в Варна технічного університету навчив студентів в технікумі або були її випускниками. Тому вважається, що MEI-Варна є правонаступником інженерний факультет Державного університету Варни.

За роки свого існування, Варна технічного університету з невеликого інституту готується інженерів, що мають регіональне значення, став технічний університет державної ваги, яка проводить навчання студентів в 23 спеціальностями. За 40 років діяльності Технічного університету Варни 28,976 випускники були сертифіковані в галузі інженерії, природничих наук, математики і обчислювальної техніки, соціальні, економічні та правові наук і Навчальний технічного науки і техніки.

Наша місія

Місія, цілі та завдання діяльності Технічного університету Варни, на основі цих пріоритетів YHE УНІВЕРСИТЕТ будує свою політику в галузі освіти, спрямованих на потреби суспільства на національному та регіональному LEV

Місія

Технічний університет Варна є державне освітній заклад, який прийняв виклик і відповідальність, щоб задовольнити потреби суспільства в навчанні і розвитку в період глобальних технологічних і культурних змін.

Наша місія повинна бути фактором у розвитку інтелектуального потенціалу Болгарії, щоб підтримувати процес сталого розвитку та сприяти досягненню нових стандартів зв'язку між народами.

Грунтуючись на тісній співпраці з промисловістю, інтенсивної дослідницької діяльності, тісній співпраці з європейськими університетами, використовуючи досягнення і традиції університету, щоб забезпечити підготовку ринкових інженерних фахівців з усіх освітніх кваліфікацій і ступенів для болгарської і світової економіки в сфера:

Суднобудування і судноплавство Інжиніринг і інженерні технології Електрична та електронна інженерія та автоматизація Комунікації і обчислювальної техніки енергетика Виробничий менеджмент Екологія і мистецтво і технологія для захисту навколишнього середовища і моря.

Технічний університет Варна є єдиною болгарської цивільного державний університет, який, з огляду на його географічне положення, виконує конкретне завдання інтеграції в загальний процес підготовки випускників і виконання науково-дослідних, пов'язану з суднобудування та морської техніки, судноплавства і водного транспорту, екології, методи і технології захисту морського району.

Для досягнення цієї місії Технічний університет Варни підраховує на: компетентності, ентузіазму і віри своїх співробітників і студентів у розвитку суспільства через знання і загальні цінності - репутацію склалася за майже половини старого присутності століття в духовній і економічного життя Варна і Болгарії; співпраця з державними та місцевими установами та комерційними організаціями; розширення партнерства з університетами і науково-дослідними інститутами з Болгарії, ЄС і за його межами.

довгострокові цілі

Затвердження Технічного університету Варни в сучасному університеті реалізації безперервного навчання Затвердження Технічного університету Варни як інноваційного та технологічного центру, який обслуговує промисловість країни і регіону Чорного моря; Досягнення і зміцнення її міжнародних позицій в галузі освіти і наукових досліджень Відродження політики Університету наступності в навчанні і розвитку своїх академічних членів Удосконалення управління університетом для ефективного використання фінансових ресурсів (рентабельність) Технічне обслуговування та поліпшення якості навчального процесу для висококваліфікованих і ринкових фахівців.

Стратегія

Стратегія ТУ-Варна для здійснення своєї місії і цілей включає:

диверсифікація освітніх продуктів в горизонтальному аспекті (на основі розробки програм в різних областях науки) і у вертикальному розрізі (придбати освітні кваліфікації фахівця ( «професійного бакалавра"), бакалавр, магістр і доктор) диверсифікація форм навчання - звичайна, заочна, ввечері і дистанційного навчання Розробка і супровід унікальних спеціальностей для країни, даючи значну стратегічну перевагу в диференціації і розвитку унікальних технологій і виробництва Розвиток географічним ринком за рахунок залучення іноземних студентів зміни університет з навчального закладу, який забезпечує утворення "для життя" в установу проводить безперервної освіти через розвиток освітніх послуг в області "навчання протягом життя». впровадження нових форм і методів навчання, які активізують самопідготовки і практичне навчання студентів, в тому числі застосування в навчальному процесі дистанційного навчання на основі веб-навчання і перевірки ( "E-Learning") і використання глобальної місцевий обчислювальні мережі та Інтернет встановлення довгострокових партнерських відносин для наукових послуг для промисловості встановлення постійних зв'язків інтеграційних з болгарськими і європейських університетів за допомогою участі в спільних проектах Перетворення Технічного університету Варни в міжнародній науково конгрес-центр в регіоні Чорного моря.

Узгодження стратегії та цілей ТУ-Варна з національними і регіональними стратегічних цілей

Ключовим пріоритетом перед Технічний університет Варна після вступу Болгарії до Європейського Союзу є узгодження параметрів при вивченні і дослідженні в університеті з тенденціями в ЄС вищу освіту через:

Розвиток трирівневої системи освіти (бакалавр, магістр, доктор філософії) Управління та спільне використання системи перенесення залікових, забезпечуючи мобільність студентів; рухливість навчання та науково-дослідної роботи викладачів, студентів і аспірантів створення системи для управління якістю викладання і досліджень в якості гаранта сталого розвитку.

Синхронізації місії і завдань Технічного університету - Варна з національними і регіональними стратегічних цілей полягає в наступному:

підготовка фахівців широкого профілю в області техніки і технології, що мають міждисциплінарних знань і забезпечення розвитку національної економіки підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері морської індустрії, забезпечуючи розвиток суднобудування, судноремонту, порту операції, операції відправки, хімічної та енергетичної промисловості підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері екології морського середовища і устаткування і технологій для захисту морського середовища від забруднення підготовка фахівців в області промислової управління, здатний грамотно управляти промислові організації в галузі суднобудування і морського транспорту, машинобудування, електроніки і зв'язку стратегічний розвиток досліджень в області комп'ютерної техніки, електроніки, комунікацій, матеріалознавстві, машинобудуванні, суднобудуванні, транспорті та інших галузях науки і техніки підготовка фахівців з вищою освітою, для задоволення потреб в північно-східній частині Болгарії в wideprofile фахівців в галузі сільського господарства з знань і навичок в області "техніки і технології» та «Рослинництво і тваринництво».

Аналіз наведених вище фактів показує, що Технічний університет Варна має чітко сформульовані і доведені місії, стратегії, цілі та завдання і проведеної політики освіти і наукових досліджень в 60-річний період з моменту його створення по теперішній час в повній мірі відповідає прийнятий і оголосив програмні документи.

Розташування

  • Varna

    1 Studentska str. 9010 Varna. Bulgaria, 9010, Varna

Запитання