Technical University of Munich Campus Straubing

Technical University of Munich Campus Straubing

Technical University of Munich Campus Straubing

Введення

Кампус Штраубінг для біотехнології та стійкості

Кампус Штраубінг з питань біотехнології та стійкості - це новий інтеграційний дослідницький центр при Мюнхенському технічному університеті. Зосередженість на дослідженні та викладанні робить новий центр унікальним: він буде зосереджений на відновлюваних ресурсах, біотехнології та біоекономіці. Для цього будуть створені нові міждисциплінарні програми ступенів, які загальнонаціональні пропонують лише ТУМ у Штраубінгу.

Розвиток стійких технологій, з одного боку, та їх економічне впровадження, з іншого - це дві основні теми, які TUM Campus Straubing об'єднує як так званий «Інтеграційний дослідницький центр» Технічного університету в Мюнхені. Для цього потрібні науково-технічно підготовлені фахівці, хіміки, біотехнологи та інженери, які також мають широке розуміння економічних та соціальних взаємозв'язків, або економісти, які розуміють мову техніків.

На основі такого підходу систематично розширюються науково-дослідні та навчальні можливості в Штраубінгу. Академічна підготовка на кампусі TUM Campus Straubing проходить в рамках навчальних курсів Біоекономіка (бакалавр), Хімічна біотехнологія (бакалавр), Відновлювані ресурси (бакалавр і магістр), Технологія та управління, орієнтована на управління бізнесом (TUM-BWL, бакалавр), Технологія біомаси (магістр), а також дипломні та докторські дисертації бакалавра та магістра.

Спираючись на бакалаврську програму з хімічної біотехнології, на наступний літній семестр 2020 року планується послідовна магістерська програма з хімічної біотехнології, яка буде пропонуватися повністю англійською мовою. Це зробить курси, пропоновані на кампусі TUM Campus Straubing цікавими і для іноземних студентів. Крім того, нові курси бакалавра. Технологія біогенних ресурсів, к.т.н. Біогенні матеріали та магістра Біоекономіка готується до зимового семестру 2020/21.

Team work, work colleagues, working together
Повністю інтегрований до університетуПісля одноголосного рішення парламенту Баварії 19 липня 2017 року, Мюнхенський технічний університет повністю інтегрує Кампус Штраубінг з дією з 1 жовтня 2017 року та сформулює його як Інтегративний дослідницький центр або IRC на короткий час. ІРЦ застосовують міждисциплінарний підхід до досліджень і мають право присуджувати доктори. Університет прикладних наук Вейхенштефана-Трисдорфа продовжить виступати партнером співпраці TUM у Штраубінгу.

Міжнародний

Вірний девізу «Вдома в Баварії, успішний у світі», TUM Campus Straubing просуває глобальну мережу з іншими університетами та науково-дослідними інститутами. Персонал та студенти кампусу активно заохочуються та підтримуються у своїх планах виїхати за кордон на навчання, дослідження чи викладання.

Завдяки глибоким структурним змінам, необхідним для біоекономіки, сфери біотехнології та сталого розвитку як ніколи є темами, які не можна розглядати ізольовано та лише регіонально, але їх потрібно поставити в глобальний контекст. Тому перебування за кордоном особливо рекомендується в нашій галузі досліджень та досліджень.

TUM пропонує студентам, вченим та працівникам широкий спектр можливостей для семестру чи стажування за кордоном, а також для викладання, наукових досліджень або продовження навчання та навчання. Інформацію та допомогу надають міжнародні радники на кампусі TUM Campus Straubing та Міжнародний центр / TUM Global у Мюнхені.

Нові професори

Четверте місце TUM буде поступово розширюватися, включаючи 30 професорсько-викладацьких професій. Якщо вийти за рамки існуючої уваги до відновлюваних ресурсів, Штраубінг також додасть біотехнології та біоекономіки до своїх основних дисциплін.

Новобудова

В рамках планів розширення місця розташування нове приміщення лабораторії та лекційного залу для стійкої хімії забезпечить 4100 квадратних метрів для науково-дослідних лабораторій, кабінетів, семінарських кабінетів, робочих приміщень та дільної лекційної зали. Крім того, штат Баварія придбав історичний 650-літній монастир в самому центрі Штраубінга, який після ремонту забезпечить ще 4 000 квадратних метрів для кампусу Штраубінга в Тумі.

Технічний університет Мюнхена

Технічний університет Мюнхена (TUM) поєднує можливості вищого класу для передових досліджень та унікальні можливості для студентів. Він прагне знайти рішення для головних проблем, що стоять перед суспільством, коли ми рухаємось вперед: Здоров'я та харчування • Енергія та природні ресурси • Навколишнє середовище та клімат • Інформація та комунікації • Мобільність та інфраструктура.

Університет мислить і діє з підприємницьким духом. Її мета: створити міцну цінність для суспільства. Все це поєднується, щоб зробити його одним із провідних університетів Європи.

Розташування

  • Straubing

    Schulgasse, 94315, Straubing

    Запитання