Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Введення

Тбіліський відкритий університет ( TOU ) - це високо оцінений заклад, що пропонує бакалаврські, магістерські та одноступеневі медичні програми через свої 4 школи та багатоступеневі курси.

У Тбіліському відкритому університеті ми створюємо можливості для наших студентів максимально використати своє студентське життя - забезпечуючи людей, місця та програми, що підтримують їх зростання, самопочуття та успіх як у класі, так і поза ним.

Нова сучасна будівля та приміщення (наукові лабораторії, спеціальні навчальні кабінети, оснащені новітніми технологіями навчання, робочі місця студентів, конференц-зали та симуляційні лабораторії, бібліотека) підтримують бачення університету бути провідним університетом для творчих та професійна практика, натхненна інноваціями та дослідженнями.

Наше дослідження допомагає вирішити соціальні, економічні та ділові проблеми, з якими стикається світ сьогодні та в майбутньому. Метою дослідницького центру Тбіліського відкритого університету є забезпечення наукового керівництва нашими студентами та викладачами шляхом створення та надання достатньої підтримки для зміцнення дослідницького потенціалу та розвитку дослідницьких мереж у державному та приватному секторах на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

У Тбіліському відкритому університеті програми розробляються у партнерстві з роботодавцями в галузі права, бізнесу, фінансів та охорони здоров’я. Модель навчання, що базується на практиці, дозволяє студентам набути реального ділового досвіду та надає можливість оволодіти компонентами, отриманими в процесі навчання в класі, та передати їх на практиці.

У партнерстві з нашими установами-членами ми можемо надсилати та приймати студентів та науковців до та з наших університетів-партнерів у всьому світі, щоб бути підключеними до високоякісних академічних програм.

Розташування

  • Tbilisi

    University Street, , Tbilisi

    Запитання