Keystone logo
Tampere University Програма бакалавра соціальних наук, сталий розвиток міст
Tampere University

Програма бакалавра соціальних наук, сталий розвиток міст

Tampere, Фінляндія

5 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2025

EUR 10 000 / per year *

На кампусі

* за навчальний рік для студентів, які не є членами ЄС/ЄЕЗ

Введення

До соціально справедливого міського середовища

Міста є надихаючими аренами для бізнесу, культури та повсякденного життя. Однак вони стикаються зі складними проблемами, пов’язаними з навколишнім середовищем та добробутом людей. Програма бакалавра в галузі сталого розвитку міст - суспільні науки - це багатопрофільна програма, що розвиває навички, необхідні для вирішення цих проблем.

Урбанізація - одна з найбільших тенденцій у глобалізованому світі. За оцінками, до 2050 року 2/3 людей будуть жити в міських районах. Цю трансформацію необхідно зустріти за допомогою стійких рішень, які враховують не тільки зміну клімату, але й соціальну справедливість серед багатьох інших критеріїв.

Програма бакалавра в галузі сталого розвитку міст пропонує вам спосіб розвивати міждисциплінарний досвід, пов'язаний з міським розвитком та сталістю. Ця багатопрофільна програма складається з трьох галузей дослідження: адміністративних наук, суспільних наук та технологій. Програма включає базові та проміжні дослідження у кожній із галузей. Знання цих сфер допоможуть вам зрозуміти складні явища, що стосуються сталого розвитку міст, з кількох точок зору. Окрім загальних для всіх студентів досліджень, програма включає дослідження спеціалізацій, які розробляють теоретичні основи обраної галузі навчання та створюють професійний профіль.

Окрім мультидисциплінарності, унікальним аспектом цієї програми є стиль навчання. Щороку студенти беруть участь у реальних проектах розвитку міст. Ці проекти реалізуються у співпраці з компаніями та громадськими організаціями, такими як місто Тампере. Наприклад, ми використовуємо реальну лабораторію Хіданранта, яка є майбутнім міським районом і випробувальною для інноваційних проектів, пов’язаних із розумним та стабільним житлом, енергетикою, транспортом та бізнесом.

Студенти цієї багатопрофільної програми обирають власну галузь навчання (адміністративні науки, суспільствознавство чи технології) вже під час подання заяви на програму. Хоча більшість змісту програми є загальною для всіх студентів, існують варіації в критеріях подання заявки, змісті навчання та назві ступеня, що надається після закінчення програми.

Усі студенти, прийняті на цю програму бакалавра, автоматично отримують право продовжувати навчання в магістратурі, якщо вони цього бажають.

Інформація про навчання

  • Тип: диплом бакалавра
  • Ступінь здобуття: бакалавр суспільних наук
  • Запланована тривалість: 3 роки
  • Обсяг навчання: 180 ECTS
  • Місто: Тампере
  • Кампус: кампус Центру міста
  • Вартість навчання для громадян, що не є членами ЄС/ЄЕЗ: 10000 €

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання