Keystone logo
Tampere University Бакалавр та магістр адміністративних наук у галузі адміністративних наук, сталий розвиток міст
Tampere University

Бакалавр та магістр адміністративних наук у галузі адміністративних наук, сталий розвиток міст

Tampere, Фінляндія

5 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

EUR 10 000 / per year *

На кампусі

* за навчальний рік для студентів, які не входять до ЄС/ЄЕЗ для програми бакалавра | 12000 євро за навчальний рік для студентів, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, для магістерської програми

Введення

Управління міською трансформацією

Міста надихають аренами для бізнесу, культури та повсякденного життя. Однак вони стикаються зі складними проблемами, пов’язаними з навколишнім середовищем і добробутом людей. Програма бакалавра зі сталого міського розвитку - це багатодисциплінарна програма, яка розвиває навички, необхідні для вирішення цих проблем.

Урбанізація - одна з найбільших тенденцій глобалізованого світу. За оцінками, до 2050 року в міських районах буде жити 2/3 людей. Ця трансформація повинна бути забезпечена стійкими рішеннями, що враховують не лише зміни клімату, але й соціальну справедливість серед багатьох інших критеріїв.

Програма бакалавра зі сталого міського розвитку пропонує вам спосіб розвитку міждисциплінарного досвіду, пов'язаного з міським розвитком і сталим розвитком. Ця міждисциплінарна програма складається з трьох спеціалізацій: адміністративні науки, соціальні науки та технології. Програма включає базові та проміжні дослідження в кожній із областей. Знання цих сфер допоможе вам зрозуміти складні явища, пов’язані зі сталим розвитком міст, з кількох точок зору. На додаток до досліджень, які є загальними для всіх студентів, програма включає спеціалізацію, яка розробляє теоретичні основи обраної галузі навчання та для створення професійного профілю.

Окрім мультидисциплінарності, унікальним аспектом цієї програми є стиль навчання. Щороку студенти беруть участь у реальних міських проектах. Ці проекти здійснюються у співпраці з компаніями та громадськими організаціями, такими як місто Тампере. Наприклад, ми використовуємо реальну лабораторію Hiedanranta, яка є майбутнім міським районом і випробувальним майданчиком для інноваційних проектів, пов’язаних із розумним і стійким житлом, енергетикою, транспортом і бізнесом.

Студенти цієї мультидисциплінарної програми обирають власну спеціалізацію (адміністративні науки, соціальні науки чи технології) вже під час подання заявки на програму. Хоча більшість змісту програми є спільною для всіх студентів, існують варіації в критеріях подання заявки, змісті навчання та назві ступеня, який надається після завершення програми.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Стипендії та фінансування

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання