Tampere University

Tampere University

Tampere University

Введення

Людський потенціал необмежений.

Tampere University є другим за величиною дослідницьким університетом у Фінляндії. Ми пропонуємо широкий вибір програм англійською мовою на всіх академічних рівнях.

Tampere University був утворений на початку 2019 року, коли два раніше окремі університети, Технологічний Tampere University та Університет Тампере, об’єдналися в один. Університет Тампере був заснований у 1925 році, а Технологічний Tampere University – у 1965 році. Таким чином, Tampere University має багаторічний досвід навчання студентів.

Програми бакалавра англійською мовою

Tampere University пропонує вибір програм бакалавра, які викладаються повністю англійською мовою. Будучи студентом бакалавра, ви отримаєте освіту світового рівня в унікальному навчальному середовищі. Tampere University є ідеальним закладом для початку вашої університетської освіти.

Понад 30 магістерських програм з англійської мови

Tampere University пропонує різноманітні надихаючі магістерські програми, які проводяться англійською мовою. Магістерські дослідження в Tampere University надають вам високоякісну освіту та дають чудові можливості для формування глобальної мережі як професійних, так і академічних колег, що є безцінним для вашої майбутньої кар’єри.

Докторські програми

Наша докторська освіта базується на останніх наукових знаннях і тісній співпраці з суспільством, промисловістю та робочим життям. Докторська школа та докторські програми пропонують високоякісні можливості для навчання та дослідження.

Дослідження в університеті

Дослідження в Tampere University зосереджені особливо на темах, пов'язаних з технологіями, здоров'ям та суспільством. У нашій спільноті працюють численні дослідницькі групи та мережі, які проводять міждисциплінарні та різноманітні дослідження через організаційні кордони.

Дослідження, проведені в наших Центрах передового досвіду (CoE), варіюються від досліджень культури гри до генетики пухлини.

Наші місії в галузі досліджень, розробок та інновацій полягають у підтримці справедливого та залученого до участі суспільства, у зміцненні здоров’я та добробуту всіх верств населення, у створенні ефективного та безпечного середовища та у забезпеченні поваги до соціальної відповідальності потрясіння, спричинене оцифруванням та перетворенням роботи.

Розташування

  • Tampere

    Tampere, Фінляндія

Запитання