Keystone logo
Tallinn University

Tallinn University

Tallinn University

Введення

Tallinn University це сучасний та динамічний дослідницький університет в Естонії, який відіграє провідну роль у просуванні інтелектуального способу життя через освіту, дослідження та унікальну співпрацю між дисциплінами. Ми розглядаємо розумний спосіб життя як прийняття рішень на основі досліджень, спрямованих на покращення суспільства в цілому та добробуту його громадян.

Tallinn University є партнером 14 проектів регіональних програм Європейського Союзу та координує один із них під назвою Learning Layers. Ми також беремо участь у рамковій програмі ЄС «Горизонт 2020» і як партнер, і як координатор. Університет має угоди з 43 університетами-партнерами в 21 країні та понад 490 угод про партнерство Erasmus+; ми є членом чотирьох міжнародних мереж вищих навчальних закладів, і наші дослідники та викладачі активно сприяють діяльності їхніх професійних мереж.

Як пропагандист інтелектуального способу життя, Tallinn University цінує вільний час своїх членів: університет має літературну нагороду для своїх співробітників, викладачів і випускників, його симфонічний оркестр було обрано Естонським оркестром року, і ми маємо кілька міжнародно визнані хори та художні колективи та кілька естонських спортивних команд рівня чемпіонату.

183602_unnamed1.jpg

Статистика

 • 5% найкращих університетів світу!
 • 7000 студентів - Не дуже великий, не дуже малий, якраз!
 • 38 англійських програм світового рівня.

  Особливості кампусу

  Ми знаходимося в центрі Таллінна, поруч з парком Кадріорг і Талліннською затокою. На смузі землі біля Нарвської дороги зосереджена більшість нашої освітньої, дослідницької та творчої діяльності. Лише кілька областей навчання розташовані за межами основного кампусу.

  Латинські назви будівель Tallinn University символізують їхню цінність.

   Розташування

   • Tallinn

    Narva maantee,25, 10120, Tallinn

    Запитання