Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Введення

Школа Ньюхаус при Університеті Сіракуз - одна з провідних комунікаційних шкіл в країні, куди талановиті студенти приїжджають вчитися та вчитися у провідних професіоналів галузі. Ми пишаємось тим, що освіта найвищого рівня, яку забезпечили неймовірні, перспективні викладачі та найсучасніші заклади. Ми пропонуємо 11 професійних магістерських програм у сфері комунікацій із громадськістю, більшість з яких можна закінчити за один календарний рік.

Історія

 • 1934: в університеті Сіракуз заснована школа журналістики
 • 1964: Відкривається перша будівля, Ньюхаус 1
 • 1971: Школа журналістики зливається з Департаментом телебачення і радіо; перейменована в Школу громадських комунікацій С.І.
 • 1974: Відкривається другий корпус, Ньюхаус 2
 • 2007: Відкривається третя будівля, Newhouse 3
 • 2014: Відкривається Центр студій та інновацій, де працюють студії Діка Кларка та Центр медіа-інновацій Алана Джері

Дін
Марк Лодато

Факультет
Більше 80 денних факультетів та 50 ад'юнкт-факультетів

Персонал
Приблизно 76 співробітників

Випускники
Більше 28 000 живих випускників

Зарахування
Приблизно 2000 студентів, 200 студентів стаціонарної магістратури, 200 онлайн-магістрів і 15 докторантів

Акредитація

Школа громадських комунікацій SI Newhouse - одна із 100+ шкіл масової комунікації, акредитована Радою з акредитації з питань освіти в журналістиці та масових комунікаціях (ACEJMC). Наша добровільна участь у самооцінці та зовнішньому огляді допомагає забезпечити, щоб студенти Newhouse постійно отримували чудову підготовку до своєї майбутньої кар’єри в галузі зв'язку. Наша акредитація відображає нашу прихильність до дев'яти стандартів, які перетворюються на невеликі розміри класів, практичний досвід навчання, вступ до законодавства про комунікації, всебічне консультування та розвиток кар'єри, а також міцний фундамент гуманітарних наук. Щоб дізнатися більше про акредитацію і чому це важливо, відвідати акредитив Рада з освіти в області журналістики і масових комунікацій сайту .

Особливості кампусу

Школа Ньюхаус розміщена у комплексі з трьох корпусів площею 250000 квадратних футів, який включає в себе найсучасніші аудиторії, професійні студії, цифровий інформаційний центр, аудиторію на 300 місць, науково-дослідний центр, докторантуру офіси, крило освіти, кафе та багато приміщень для офіційних та неформальних зустрічей та співпраці між студентами, викладачами та співробітниками.

  Прийом

  Ми проводимо цілісну перевірку прийому, а GRE є необов’язковими для всіх магістерських програм. Попередній досвід у сфері комунікацій не потрібен. Наша онлайн-додаток пояснює, що потрібно, і в залежності від програми є невеликі варіації. Посилання нижче містить усі деталі.

  Візові вимоги

  Уряд Сполучених Штатів вимагає від іноземних студентів продемонструвати достатнє фінансування принаймні на перший рік навчання в магістратурі. Після того, як ви це зробите, Університет Сіракуз може видати документ про право на отримання візи, який знадобиться вам для авторизації вашої студентської візи.

  Стипендії та фінансування

  Різні стипендії, стипендії та посади асоційованих викладачів присуджуються вступним студентам Newhouse, щоб допомогти компенсувати витрати на відвідування. Оскільки Newhouse має обмежене фінансування, більшість цих нагород є частковими та застосовуються лише протягом навчального року (за винятком літніх сесій). Це також конкурсний процес, і всі нагороди базуються на заслугах.

  Статистика випускників

  Розташування

  Розташування
  • Syracuse

   215 University Place, 13244-2100, Syracuse

   • twitter
   • facebook
   • instagram
   • youtube

  Запитання