Keystone logo
Syracuse University - iSchool Магістр наук у галузі інформаційних систем
Syracuse University - iSchool

Магістр наук у галузі інформаційних систем

Syracuse, США

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 57 881 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* 2021-22 спеціально для студентів, які вступають на загальну програму на кампусі: іноземні абітурієнти повинні вказати цю суму у своїх фінансах

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Відзначте себе лідером технологічного бізнесу.

Сучасні організації стикаються з безпрецедентними технологічними викликами.Від збору, зберігання та захисту критично важливих даних до розробки складних систем, які керують усім: від розрахунку заробітної плати до процесів бізнес-аналітики та веб-середовищ, орієнтованих на клієнтів, – технологія є основою діяльності майже кожної організації.

Ось чому сьогодні такі затребувані фахівці з інформаційних систем.Наша програма готує вас до прибуткової, затребуваної кар’єри в галузі інформаційних технологій, а також забезпечує гнучкість налаштування вашої програми відповідно до ваших інтересів.

Отримайте глибший технічний досвід у таких сферах, як хмарні обчислення та кібербезпека.Досліджуйте передові теми, як-от блокчейн і машинне навчання.Або зосередитися на технологічній стратегії та менеджменті.

Який би напрямок ви не вибрали, ви отримаєте навички, які допоможуть покращити бізнес-процеси, взяти на себе керівну роль у вашій організації та залишатися в авангарді досягнень у цій галузі.

Переслідуйте власні інтереси.

Дослідіть свої власні пристрасті та закінчіть спеціалізований і високоринковий набір навичок за допомогою сертифікатів поглибленого навчання в галузі науки про дані та управління інформаційною безпекою, а також сертифікатів з інформаційних систем охорони здоров’я або корпоративних систем.

Дослідіть інформаційні системи.

Окрім отримання практичного досвіду на робочому місці, у вас буде можливість приєднатися до дослідницької лабораторії або співпрацювати з викладачами в їхній навчальній роботі.Ваша зосередженість на інформаційних системах означатиме, що ваші навички будуть затребувані майже будь-якою дослідницькою командою iSchool.

Той самий факультет і курсова робота, доступні онлайн.

Як лідери в галузі технологій, ми викладаємо онлайн десятиліттями.Наша онлайн-програма поєднує щотижневі заняття в прямому ефірі, мультимедійні курсові роботи та спільні групові навчальні вправи з платформою, яка допоможе вам розвивати професійні стосунки з професорами та випускниками по всьому світу на все життя.

Ви навчатиметеся на тому ж факультеті та проходитимете ті самі курси, що й програма на кампусі, і матимете той самий доступ до мережі Orange, коли закінчите навчання.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • MS Людиноцентрований дизайн
  • New York, США
 • Msc в системах інформаційних та комунікаційних технологій
  • Thessaloniki, Греція
  • Online
 • Master of Science in Management and Informatics
  • Lugano, Швейцарія