Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Введення

Наше завдання як iSchoolers — вивчення ролі даних, технологій та інформації в бізнесі та суспільстві — ніколи не було таким критичним, оскільки ми прагнемо створити більш справедливий і рівноправний світ.

Ми працюємо, навчаємось і живемо в епоху цифрової інформації.

Це рухає нашою економікою, нашою політикою та нашими системами освіти. Майбутнє формуватимуть ті, хто розуміє це середовище та впроваджує інновації. Хто захищає малозабезпечених, проектує для кінцевого користувача та вирішує нерозв’язні. Вони різноманітні, творчі та прагнуть до змін. Вони iSchoolers.

Кого ти зустрінеш.

Ми є згуртованою спільнотою, а це означає, що ви станете друзями та колегами з однокурсниками, викладачами та співробітниками.

Тут ви налагодите зв’язки, які триватимуть усе життя. І ви станете частиною ширшої родини Syracuse University Orange.

Що ви будете досліджувати.

Від кібербезпеки до сталого розвитку, від дезінформації до хмарних обчислень, наші викладачі та студенти проводять передові дослідження в різних галузях.

 • 12 науково-дослідних центрів і лабораторій
 • 47 викладачів та студентських публікацій у 2021 році
 • У 2021 році надано грантове фінансування в розмірі 1,4 мільйона доларів

Куди ти підеш.

Ваш диплом iSchool відкриє двері по всьому світу. Від компаній зі списку Fortune 500 до стартапів, наші випускники роблять захоплюючу кар’єру, яка пропонує величезні можливості для зростання.

 • 73 000 Середня початкова зарплата минулорічного студентського класу
 • Рівень працевлаштування 95% протягом 6 місяців після закінчення навчання
 • Кар’єра №1 у нашій галузі вважається найбільш затребуваною та прибутковою

Бачення та цінності

Школа інформаційних досліджень (iSchool), заснована в 1896 році і перейменована на Original Information School в 1974 році, має давні традиції лідерства в інноваціях і змінах. Наші ідеали та цінності є основою нашого успіху.

ISchool є всесвітньо визнаним лідером у просуванні знань та розвитку творчих, продуманих та технічно здатних лідерів у інформаційній сфері.

Наше завдання.

Місія iSchool полягає в тому, щоб розширити людські можливості шляхом об’єднання людей, інформації та технологій. Викладачі та співробітники iSchool прагнуть підготувати студентів до лідерства в інформаційній сфері, поглиблювати знання та використовувати інформацію для вирішення проблем, з якими стикаються окремі особи та організації. Разом викладачі, співробітники та студенти iSchool впливають на дослідження та інформаційну професію завдяки нашій стипендії, широким можливостям навчання та відданості послугам, які просувають науку, покращують професійну практику та роблять внесок у спільноти, в яких ми живемо, та багато іншого широко для суспільства.

iSchool of One.

Ми єдина школа. Викладацький склад, співробітники та студенти працюють разом, а не як окремі особи чи групи, які представляють конкретну сферу, в якій вони працюють або об’єднані. Ми кидаємо собі виклик, щоб скористатися парадоксом єдиного інформаційного поля, яке проявляється в багатьох професійних виразах.

Наші цінності.

Культура, навчальна програма та прийняття рішень в iSchool керуються нашими спільними цінностями.

Досконалості

 • Ми є навчальним закладом, орієнтованим на студента, який прагне до навчання та інтелектуального різноманіття. Як спільнота вчених і практиків, ми прагнемо досконалості досліджень і викладання через розвиток, інтеграцію та застосування знань.

Відкриття та інновації

 • Ми цінуємо відкриття та інновації для розвитку інформаційних полів. Ми виявляємо нові можливості, творчо реагуємо на нові проблеми та керуємо нашими сферами через партнерства та навчальні спільноти.

Цілісність

 • Як професіонали в галузі інформації ми підтримуємо інтелектуальну чесність і відповідальність. Ми ретельно розглядаємо наслідки наших дій, беручи до уваги чесність і справедливість. Ми сприяємо та підтримуємо найвищі стандарти етичного використання інформації та технологій.

Різноманітність та інтеграція

 • Ми прагнемо до різноманітності в нашій спільноті та відзначаємо відмінності. Ми приймаємо безліч голосів для вирішення соціальних і технічних проблем за допомогою міждисциплінарного аналізу та рішень.

Глобальне громадянство та залучення

 • Ми дозволяємо нашій спільноті iSchool брати активну участь як громадяни світу, які працюють для просування загального блага. Ми несемо відповідальність за інформування та покращення суспільства, а також за вплив на політику через педагогіку, дослідження та адвокацію.

Особливості кампусу

Campus Life

Ми любимо говорити, що iSchool – це як сім’я. Згуртовані та глибоко захоплені, ми спілкуємося та досліджуємо інтереси, які виходять далеко за межі класу. Життя тут насичене навчальними та позашкільними заходами. У вас буде стільки справ, що ви будете сидіти на випускному, дивуючись, куди подівся час.

Яскрава, креативна та згуртована спільнота.

Так, ти будеш вчитися. Але ви також зможете спілкуватися з іншими студентами поза класом. Співпрацювати з професорсько-викладацьким складом у дослідженні. Збирайтеся в навчальні групи. Працюйте над новим проектом в одній із наших найсучасніших лабораторій. Обговоріть останні тренди кави в кафе.

Багатий життєвий досвід.

Ваш час на кампусі не буде заповнений лише науковцями. Є багато інших занять. Відвідайте наші художні галереї, їжте в наших їдальнях, дивіться гру в Dome і досліджуйте наші бібліотеки. Приєднайтеся до клубу або двох. Займіться спортом. Сходіть на виставу чи концерт. А з більш ніж 300 клубами та організаціями в кампусі ви знайдете інших, які поділяють ваші захоплення.

У самому центрі Нью-Йорка.

Сіракузи - це більше, ніж просто наш кампус. Цей район пропонує ідеальне поєднання міського життя та атмосфери передмістя. Шукаєте культуру? Ми маємо доступ до театру, музики та мистецтва світового рівня. Спорт? Go Orange. Чи потрібно говорити більше? І розташування. Ви можете кататися на лижах, кататися на вітрилі, їздити на велосипеді, бігати, веслувати, ходити в похід тощо, і все це в межах 30 хвилин від кампусу. Вирушайте збирати гарбузи вранці, а потім насолоджуйтесь нічним містом увечері.

Основні моменти кампусу

Завдяки поєднанню традиційної та сучасної архітектури, розлогих зелених насаджень та історичних скульптур кампус Сіракуз — це більше, ніж просто місце для життя. Це тло для історій, які ви будете розповідати знову і знову. Тут ви знайдете друзів на все життя та приймете кардинальні рішення.

В Університеті Сіракуз чотири пори року забезпечують постійну зміну сцени для цілорічних фестивалів, виставок та інсталяцій, а також спортивних подій, які об’єднують студентів у нестримну помаранчеву хвилю. Наш кампус досить великий, щоб втратити себе у ваших інтересах, але досить малий, щоб ви незабаром почувалися як вдома.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Syracuse

   Hinds Hall,343, 13210, Syracuse

  Запитання