Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Введення

Університет Сіракуз - це приватний дослідницький університет незвичайних вчених, особливі жертви та незаперечний дух.

З великим кампусом у центрі штату Нью-Йорк , глобальний слід, і майже 150 років історії , наш університет призначений для тих, хто хоче кваліфікованих коледж досвід. Будемо пишатись вибірково, ми приймаємо шанс на людей, які мріють великими. Саме тут ви прийдете, щоб підбадьоритись, рости, стати особою, яку хочете бути.

Опис місії

Будучи коледжем гуманітарних наук у центрі великої науково-дослідної установи, Коледж мистецтв і наук виступає як інтелектуальне серце та душа Сіракузького університету, забезпечуючи високо персоналізований академічний досвід. Коледж готує кожного студента до успіху як громадянина світу за допомогою дисциплінарного та міждисциплінарного викладання та навчання, досліджень, стипендій та служб у студентському містечку та по всьому світу.

Бачення

Міжнародно визнаний викладач та видатний персонал працюють, щоб залучити студентів до науково обгрунтованого, динамічного, інноваційного ліберального мистецтва, щоб забезпечити академічні досягнення та безперервний успіх.

Основні цінності

 • Єдність: як заснувальний коледж Сіракузи, мистецтво та науки є інтелектуальним та академічним центром; це єдиний досвід, який поділяють усі студенти університету.
 • Персоналізація: коледж вірить у цінність персоналізованої освіти в галузі вільного мистецтва, яка підкреслює знання в широкому спектрі, критичний аналіз інформації та здатність до спілкування чітко та ефективно.
 • Готовність: Коледж мистецтв і наук при Університеті Сіракуз надає своїм студентам основи навичок та знань, які можуть бути застосовані до багатьох навчальних занять та кар’єрних шляхів. Роботодавці та аспірантури оцінюють здатність людини вирішувати проблеми, пристосовуватися до змін, співпрацювати з іншими та працювати в різних дисциплінах - це всі основні положення гуманітарних мистецтв, які готують студентів не лише до працевлаштування, але до успіху та життя.
 • Можливість: Коледж, завдяки своїм трьом підрозділам у галузі наук та математики, гуманітарних та соціальних наук, пропонує понад 50 спеціальностей, 40 неповнолітніх та 30 магістерських та кандидатських програм. Коледж також пропонує обрані дослідження, самостійне навчання, низку програм подвійного та комбінованого ступеня, а також інтегровані спеціальності навчання, а також варіанти міждисциплінарних ступенів у професійних школах та коледжах університету як на бакалаврському, так і на аспірантському рівнях.
 • Міждисциплінарність. Нас проживають більше третини всіх студентів та викладачів університету, деякі з них користуються перевагами зв'язків з Школою громадянськості та суспільних відносин Максвелла, Школою громадських комунікацій SI Newhouse та іншими навчальними центрами.
 • Розвідка: у наших класних кімнатах немає стін; викладачі та студенти проводять дослідження в усьому світі. Поєднуючи академічні та інтелектуальні заняття з особистими інтересами, ми надаємо студентам широко застосовні навички, призначені для довгострокового успіху.
 • Громадянство: Коледж готує студентів взяти на себе провідні ролі в суспільстві, заохочуючи студентів до прийняття різноманітності та багатства народів, культур та природних процесів у світі.
 • Досконалість: Суворі курси навчання в наших трьох академічних підрозділах забезпечують студентів критичними навичками, які допомагають їм розпочати успішну кар’єру у безлічі галузей. Багато студентів доповнюють свій досвід одним або кількома двоступеневими або міждисциплінарними варіантами. Наші висококаліберні програми допомагають студентам критично мислити, ефективно спілкуватися та творчо вирішувати проблеми в різних дисциплінах, підкреслюючи наш персоніфікований та інтегрований підхід до навчання. Студенти мистецтвознавства настільки ж розумні та творчі, наскільки спритні та винахідливі.
 • Наставництво: за дорученням національних та всесвітньо відомих вчених, письменників та вчених, студенти занурюються у суворе навколишнє середовище академічних досліджень, стипендій та творчості, де вони розробляють інструменти та навички, необхідні для зміни змін і створення нових знань та ідей у ​​їх обраній поля
 • Цікавість: в коледжі приділяється велика увага стипендіальним кластерам та спільним ініціативам, що передують університетам, і всі вони посилені нашим підписом Liberal Arts Core. Свідок наш великий, видатний факультет; різноманітний і талановитий студентський корпус; безліч стратегічних партнерств, на території та поза межами містечка; і багато міждисциплінарних проектів (наприклад, програма з відзнакою "Університет Короне", Університет Сіракуз, Центр гуманітарних наук, спонсорований Центральний Нью-Йорк гуманітарний коридор та Інститут судово-медичної та національної безпеки).
 • Інновації: нові області міждисциплінарного передового досвіду, що зосереджені в коледжі, включають галузі нанонауки та нанотехнології, біомедицину, неврології, гуманітарні науки в цифрову епоху та кліматичні зміни та сталість.

Коледж мистецтв і наук

Інтелектуальне серце та душа Університету Сіракузи, Коледж мистецтв та наук забезпечують високо індивідуальний досвід ліберального мистецтва, готуючи студентів до життя успіху.

CAS консультування

Ми вітаємо, підтримуємо та закликаємо всіх студентів в коледжі мистецтв та наук реалізувати свій повний інтелектуальний та особистий потенціал. Хоча всі студенти є здатними, активними агентами власного розвитку, ми тут, щоб допомогти студентам визначити та створити свої академічні заняття та позакласну діяльність, щоб максимізувати свій досвід студентів і прокласти шлях до довгострокового кар'єрного успіху.

Статистика

Сфера нашого університету є свідченням його сильних сторін: новаторська історія 1870 року; вибір з більш ніж 200 спеціальностей та 100 неповнолітніх; майже 15 000 магістрантів та 5 000 аспірантів; більше чверті мільйона випускників у 160 країнах; та студентське населення з усіх 50 штатів США та 123 країн.

Тож познайомтесь з нами трішки ближче та самі переконайтесь у людях та місцях, які роблять нас Університетом Сіракуз.

  Особливості кампусу

  У Коледжі мистецтв і наук, де проживає більше однієї третини всіх студентів Сиракуз, розміщено майже два десятки кафедр та три десятки міждисциплінарних програм у галузі природничих, математичних, гуманітарних та соціальних наук. Коледж мистецтв і наук є інтелектуальним центром Університету Сіракуз і прагне до міжнародно визнаних досліджень та інноваційних інструктажів з акцентом на дисциплінарну суворість, творчу міждисциплінарність, а також на етичну взаємодію з питаннями соціальної справедливості та глобального громадянства. Ми залучаємо студентів до науково-дослідного, динамічного, інноваційного досвіду гуманітарного мистецтва, щоб забезпечити навчальні досягнення та успіх протягом усього життя.

   Розташування

   • Syracuse

    Syracuse University 900 South Crouse Ave., NY 13244, Syracuse

   • Syracuse

    200 Eggers Hall | Syracuse, NY 13244-1020, , Syracuse

    Запитання