University of Social Sciences and Humanities - SWPS

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Введення

Університет соціальних і гуманітарних наук

Ми віримо в людей, які цінують саморозвиток і ви хочете зробити їх мрії збуваються. Вони дають нам мотивація для безперервного поліпшення, так що ми могли б запропонувати освіти і наукових досліджень на найвищому рівні. Наші висококваліфіковані викладачі люблять розширення їх знань та обміну його з молодими людьми. Ми робимо все можливе, щоб надати нашим студентам Природні умови та ресурси для виконання їх допитливість, розвивати свої таланти і відстоювати свої інтереси.

Пропозиція

Більше 15 000 студентів навчаються в міждисциплінарні програми ступеня. Ми пропонуємо повний робочий день і програми заочних студентів і випускників в галузі психології, сучасні мови, культурологія, журналістика та соціальна комунікація, соціологія, право, внутрішньої безпеки, міжнародних відносин, управління та дизайну. SWPS є тільки приватний університет у Польщі, який був надано право присуджувати пост-докторські ступені в психології та культурології і кандидатів наук в психології, соціології, культурології та права.

Наша пропозиція включає в себе також широкий спектр програми без отримання ступеня такі як тренінги у вихідні дні і численні на замовлення схеми навчання, Ми організуємо цикли наукові та культурні заходи які відкриті для громадськості. Наші цінності установи значні дебати і плідні дискусії, І саме тому ми часто проводяться всесвітньо визнаними вченими, добре відомих художників і представників засобів масової інформації. Ті, хто хоче освоїти свої мовні навички більш ніж вітається приєднатися Англійська Підготовча школа і польський Підготовча школа, Програми, які дають їм можливість покращити свою англійську та польську під керівництвом висококваліфікованих викладачів.

Наші курси поєднання у своєму класі діяльності і самоосвіта, Знову придбані ділянки знань може бути здійснене за допомогою університету Сучасний платформи електронного навчання.

Міжнародні Дослідження

Наші студенти мають можливість розширити свої горизонти, не тільки отримання знань з відомих людей, а й виїжджають за кордон у рамках програм обміну, які ми пропонуємо, Ми проводимо програми обміну з установами, розташованими в Європі, Туреччині, Азії та Америки.

У серці Європи

Польща розташована в Центральна Європа, Це мости Захід зі Сходом, і Північ з Півднем, і це може бути легко дістатися з будь-якої частини земної кулі.

Наша головна Campus знаходиться у Варшаві, в комерційних і академічних центрі країни і регіону. Це надзвичайно живий і швидко розвивається місто, Це дає необмежені можливості для навчання, роботи і насолоджуватися життям. Це також найбільш багатонаціональне місто в регіоні.

Зробіть свідоме рішення і застосувати до SWPS сьогодні! Ми чекаємо тебе!

Розташування

Розташування
  • Warsaw

    University of Social Sciences and Humanities, ul. Chodakowska 19/31, 03-815, Warsaw

    Запитання