Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

Введення

За більш ніж сто років, Суинберн технологічний університет виріс з місцевого провайдера технічної освіти в австралійській лідера у вищій освіті. Ми пропонуємо повний спектр аспірантів кваліфікації, від аспірантів до докторів наук сертифікатів. Серед наших 27000 студентів-очників жвавий співтовариство близько 6000 іноземних студентів. Чому Суинберн? Суинберн є претендентом. Ми просимо наших студентів і наших співробітників »питання все", і саме це дух дізнання - у поєднанні з сильним акцентом на практичну сторону освіти - який стимулює творчість і заохочує свободу думки. За аплодують ініціативу, заохочуючи уяву і відмовляючись слідувати за натовпом, ми створюємо дійсно унікальний досвід. Де кращі вчителі вчать? Багато хто викладає в Суинберн. Наш успіх заснований на більш ніж великих об'єктів і відмінні програми. Ми визнали за якість наших вчителів, академіків, які можуть перетворити хороших студентів у великих студентів. Суинберн це:

Кращий університет в Мельбурні якість викладання і один з трьох найбільших у Вищій задоволеності (Добре Керівництво Університети 2007, 2008, 2009, 2010). Один тільки дев`ять університетів в Австралії, які були послідовно нагороджений за "досвід викладання", вивчаючи федерального уряду і викладання фонду Performance протягом останніх чотирьох років. Розташувати в провідних світових університетах 500 на Times Higher Education.

Хто як займається дослідженнями, як ви? Ми вважаємо, великі уми можуть краще розвиватися в середу, присвячений розсовують межі - до вивчення не тільки "що", а "що може бути". Суинберн це:

Вчинення $ 250 млн протягом чотирьох років, щоб забезпечити держава-оф-арт-об'єктів і ресурсів для викладання та наукових досліджень. Один з трьох університетів у Мельбурні удостоєний чотирьох зірок для досліджень Intensivity (хороші університети Керівництво 2008). Один тільки 10 австралійських університетів, чиї дослідження цитується вище середнього світового - цієї "десятці" включає в себе вісімки плюс Суинберн. (Томсон ISI 2006)

Ідеальне місце для вивчення? З наших п'яти австралійських містечках, більшість іноземних студентів вчитимуться в Хоторн, Лілідейл або Prahran. Основний кампус Суинберна, в Хоторн, знаходиться всього в 8 км (5 миль) від центру міста, в декількох хвилинах ходьби від кафе, бутіками, ресторанами, супермаркетами і громадським транспортом. Додому до престижної факультету дизайну та Національного інституту мистецтв, цирк кампусі Prahran творчий, живий середовища навчання розташований в одному з найжвавіших передмість Мельбурна. Спокійна обстановка і доброзичливий, сприятливій атмосфері нашого кампусу Лілідейл дозволить вам насолоджуватися навчання досвід, який є одночасно розслабленим і збагачення. У нас також є зовнішні приміських кампуси в Кройдоні і Wantirna та міжнародної кампусі в штаті Саравак, Малайзія. Є більш ніж в Мельбурн дослідження? Ви отримаєте більше з Мельбурна, ніж гарну освіту. Мельбурн є одним з найзручніших для життя міст світу. Вважається культурних, кулінарних і спортивних столиці Австралії. Головна до 3,8 мільйона чоловік, столиця штату Вікторія може похвалитися м'яким кліматом, доступні витрати на проживання та велика мережа громадського транспорту. Є безліч зелених насаджень - парків і громадських просторів - а також багатий вибір нічний час соціальних опцій.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Melbourne

    Swinburne University of Technology PO Box 218

    Запитання