Keystone logo
Swarthmore College

Swarthmore College

Swarthmore College

Введення

З часу свого заснування в 1864 р. Релігійним товариством друзів (він же квакери) Swarthmore College надав студентам знання, розуміння, навички та досвід, щоб стати лідерами для загального блага.

Завдяки навчальній програмі, котра не має аналогів серед коледжів гуманітарних мистецтв за своїм розміром, Swarthmore пропонує понад 600 курсів та дослідницьких можливостей для студентів - від гуманітарних та виконавських мистецтв до соціальних та природничих наук та техніки.

Ідилічний кампус дендропарку Свортмор має 425 акрів, що має галявини, струмок, лісисті пагорби та туристичні стежки. Він розташований всього за 18 км від Філадельфії.

Різноманітність поглядів, представлених студентами, викладачами та працівниками Свортмора, включаючи різні точки зору, особистість та історію, сприяє сильному почуттю громади відкритого діалогу та взаємодії з ідеями та проблемами.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Swarthmore

  College Avenue,500, 19081, Swarthmore

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання