Sustainability Management School

Sustainability Management School

Sustainability Management School

Введення

Чому Sustainability Management School ?

Мета SUMAS – виховати соціально відповідальних глобальних осіб, які приймають рішення у майбутньому, які будуть справді змінювати світ. Його мета полягає в тому, щоб забезпечити інноваційне поєднання надійних бізнес-знань і глибокого розуміння сталого розвитку.

Чому стійкість?

Стале майбутнє більше не є можливістю чи вибором, воно стало необхідністю. Прийдешнім поколінням менеджерів доведеться переосмислити бізнес-практики, щоб забезпечити стійкий вплив на довкілля, економічний розвиток і суспільство в цілому. Крім того, Паризька кліматична угода може створити 24 мільйони робочих місць до 2030 року, згідно зі звітом, опублікованим Міжнародною організацією праці (МОП).

Чому Швейцарія?

Навчання в Швейцарії надає унікальну можливість вивчити швейцарські цінності, такі як чесність, повага до навколишнього середовища та терпимість до різноманітності. SUMAS - це бізнес-школа, яка повністю базується на стійкому розвитку, і це перша у своєму роді.

Чому Мілан, Італія?

Мілан — це жвавий світовий центр моди, а також місто, яке робить чудові речі, коли справа доходить до екології. Цей досвід є чудовим поєднанням для будь-якого студента, який прагне отримати знання про менеджмент сталого розвитку.

Чому онлайн?

Онлайн-кампус SUMAS враховує ваші різноманітні потреби щодо часу, місця розташування та зручності, щоб допомогти вам досягти успіху на вашій аспірантурі. Наша найсучасніша платформа електронного навчання надає вам доступ до вмісту щотижневих курсів у будь-який час і будь-де. Зв’яжіться з викладачами та іншими студентами магістратури та магістра ділового адміністрування в Інтернеті за допомогою чату та плануйте зустрічі, щоб обговорити різні теми.

Особливості кампусу

Штаб-квартира Міжнародного союзу охорони природи (IUCN) у Гланді, Швейцарія, забезпечує ідеальне середовище для цього унікального досвіду навчання в SUMAS.

Ця інноваційна будівля, відкрита в червні 2010 року, має сертифікат MINERGIE ECO-P і має на меті отримання найвищого рівня сертифікації LEED США.

  Розташування

  • Gland

   Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney , CH-1196, Gland

   • Switzerland Online

    Switzerland Online, Швейцарія

    • Milan

     Via Tortona, 56, 20144, Milan

     Запитання