SUNY Old Westbury School of Business

SUNY Old Westbury School of Business

SUNY Old Westbury School of Business

Введення

Послання Діна

Школа бізнесу прагне забезпечити високоякісну бізнес-освіту для наших студентів за допомогою своєї навчальної програми, викладання та служб підтримки студентів. Наша навчальна програма постійно оновлюється з урахуванням динамічного та конкурентного характеру реального бізнесу.

Усі викладачі бізнесу роблять великий акцент на ефективність викладання та доступність студентів. Викладачам рекомендується експериментувати з різноманітними підходами у передачі інформації та забезпеченні того, щоб клас був середовищем для участі. Наш факультет спирається на свій досвід та дослідження, щоб збагатити навчання студентів у наших класах.

Школа бізнесу усвідомлює важливість академічних рад як ключового компонента в освіті студентів. Служби підтримки студентів покликані доповнити навчальну програму та аспект навчання бізнес-освіти студента. Дякуємо, що вирішили ознайомитись із сайтом Школи бізнесу, посилання на цій сторінці нададуть вам більше інформації. Я пропоную вам почати з натискання на "Прожектор" про залучення, інновації та вплив.

Радж Девасагаям, доктор філософії

Дін, Школа бізнесу

Електронна адреса: [email protected]

Розташування

  • Old Westbury

    Old Westbury, США

    Запитання