© Eli Haney, Northwest University photographer
SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

Введення

Школа менеджменту UB - це яскрава та всеосяжна спільнота великих мислителів та ще більших виконавців. Ми працюємо разом, щоб ставити під сумнів і застосовувати теорії, піднімаючи один одного вгору і рухаючи зміни. Оскільки в школі менеджменту UB амбітність - це чеснота, завзятість - це даність, а відкриття відбуваються скрізь, від аудиторії до зали засідань. Ось так ми це робимо тут.

Традиція досконалості

Починаючи з 1923 року, школа менеджменту UB створила вражаючу репутацію однієї з найкращих шкіл бізнесу в світі. Широкий спектр нашого академічного портфоліо, досвід роботи нашого факультету та світовий успіх наших випускників є головними причинами для визнання школи.

Глобальна присутність

Сьогодні освітня репутація Школи управління в буквальному сенсі охоплює земну кулю, і студенти в школі родом з усього світу. У будь-якому класі класу відвідувач школи може знайти учнів з Буффало чи Нью-Йорка, що сидять поруч із студентами з Азії чи Німеччини, коли вони слухають професора, який нещодавно повернувся з викладачів магістратури в Сінгапурі.

У все більш глобальному бізнес-середовищі різноманітність наших програм та міжнародна репутація допомагають гарантувати, що ступінь вищої школи - це грамота, яка відкриває двері для наших випускників у будь-якому бізнесі в будь-якій точці світу.

Національна програма MBA штатного рейтингу, яка займається національним рейтингом

Наша національна програма MBA, яка займається штатною програмою, готує студентів до керівних посад в управлінні з 1931 року. Поєднуйте основу для створення фундаменту з гнучкими, орієнтованими на кар'єру факультативами. Додайте до цього практику навчання на трьох рівнях - індивідуальній, навчальній команді та когорті - та нагородних програм, таких як LeaderCORE ™ та корпоративних чемпіонів, і у вас є неперевершений досвід.

Виконавчі та професійні MBA

Найкращі керівники провідних корпорацій Західного Нью-Йорка отримують користь від програмування MBA в школі, також записавшись у нашу динамічну програму Executive MBA. З моменту створення в 1994 році сотні бізнес-лідерів закінчили цю інтенсивну 17-місячну програму, розроблену для найталановитіших та досвідчених керівників району.

Наша професійна програма MBA, гібрид особистого та веб-навчання, пропонує вечірні та суботні варіанти і може бути завершена всього за 27 місяців. Розроблений для ділових людей, що мають принаймні один рік професійного досвіду роботи, це найпрестижніша і найменш дорога програма за сумісництвом MBA у Західному Нью-Йорку.

Сильна міжнародна присутність

У міжнародному масштабі ми пропонуємо ступінь бакалавра з бізнесу в Сінгапурі у співпраці з Сінгапурським інститутом менеджменту. Ми також пропонуємо спільне підприємство в Бангалорі, Індія, яке складається з двох ступенів магістра: магістр наук з управління науками: бізнес-аналітика та системи з Державного університету Нью-Йорка в Буффало та магістр ділового адміністрування з університету Амріта.

Провідні програми магістратури

На рівні бакалаврату понад 2900 студентів щорічно навчаються на наших національних програмах з питань ділового адміністрування та бухгалтерського обліку. Багато з цих студентів користуються програмою стажування, яка вважається однією з найкращих та найбільших у країні.

Престижна докторська ступінь

Наша докторська програма з менеджменту, що налічує понад 45 студентів, є найвищою докторською програмою в системі SUNY і набирає студентів у всьому світі. Випускники приймають посади у великих університетах США та у провідних консалтингових та дослідницьких фірмах.

Спеціальне корпоративне навчання, підприємництво та лідерство

На додаток до кредитних програм, ми також надаємо інноваційні програми для освіти та підвищення кваліфікації для керівників, професіоналів та організацій через наш Центр виконавчого розвитку (CED). КРЕД пропонує безліч навчальних програм, що не мають кредиту, підлаштовуваних під компаній та приватних осіб. Пропозиції включають навчання з лідерства, навички нагляду, маркетинг, виробництво LEAN, управління проектами та багато інших. Програми, як правило, можуть бути розроблені відповідно до потреб у навчанні будь-якої організації. Широкий та різноманітний набір організацій щорічно беруть участь у навчанні CED.

У школі менеджменту також знаходиться Центр підприємницького лідерства (CEL), який з 1987 р. Розширює підприємницькі таланти творців та менеджерів бізнесу, щоб поліпшити їхні перспективи зростання. Просування підприємництва є життєво важливим для активізації університету, навколишнього співтовариства та більшої економіки Західного Нью-Йорка. CEL забезпечує індивідуальну та інтерактивну освіту з підприємництва.

Центр лідерства та організаційної ефективності школи менеджменту (CLOE) був створений у 2013 році для створення більш ефективних лідерів та організацій. Побудована на фундаменті наукової стипендії з високим впливом та організаційно-економічної діяльності, орієнтованої на проблеми, CLOE прагне стати міжнародно визнаним центром для продуманого лідерства в організаційному лідерстві та інноваціях.

Розташування

  • Buffalo

    Buffalo, США

    Запитання