Sultan Qaboos University

Sultan Qaboos University

Sultan Qaboos University

Безкоштовна лекція!!!

1. Тема: «Змінна геополітика Близького Сходу» 2. Представник: професор Хоучанг Хассан-Ярі 3. Дата: понеділок, 28 листопада 2022 р. 4. Час: 14:00 (за часом MCT) 5. Посилання на Google MEET : https://meet.google.com/ijb-mfqw-mca

Введення

Приєднуйтесь до нашої безкоштовної лекції!

 1. Тема: «Змінна геополітика Близького Сходу»
 2. Представлено: професор Хоучанг Хассан-Ярі
 3. Дата: понеділок, 28 листопада 2022 р
 4. Час: 14:00 (за часом MCT)
 5. Посилання для Google MEET : href="https://meet.google.com/ijb-mfqw-mca

Sultan Qaboos University це реалізація обіцянки, оголошеної Його Величностю Султаном Кабусом Бін Саїдом під час 10-ї річниці Національного дня Оману в 1980 році. Будівництво почалося в 1982 році, а перші Sultan Qaboos University студентів були зараховані в 1986 році. Відповідно до Королівських директив Його Величності, Університет почав з п'яти коледжів; а саме медицина, техніка, сільське господарство, освіта та наука. Крім того, Коледж мистецтв був створений у 1987 році після Комерційно-економічного коледжу, який був розроблений у 1993 році. Юридичний коледж приєднався до університету в 2006 році, і, нарешті, коледж медсестер був створений у 2008 році.

Проектування та будівництво кампусу здійснювалися з великою увагою до досягнення цих цілей, причому загальний вигляд будівель ретельно спланований, щоб задовольнити фізичні, інтелектуальні та духовні потреби студентів, викладачів і персоналу.

Розташований у долині під суворою панорамою сусідніх передгір’їв Оманських гір, Університет являє собою вишуканий набір будівель, спроектованих арками та внутрішніми двориками та побудованих з білого та рожевого пісковику таким чином, що відображає традиційну оманську та ісламську архітектуру. Університет був побудований на осі в долині, одним кінцем якої було спрямовано до Мекки.

Ця осьова лінія починається від воріт входу до університету, проходить через адміністративну будівлю з масивними оманськими дверима та безперервно тягнеться через середину навчальних корпусів до університетської мечеті в західній частині кампусу. Мечеть з великим куполом і мінаретами розташована на горі кампусу, і її видно з багатьох точок всередині університету та навколо нього.

Під час проектування ландшафтний дизайн університету був ретельно продуманий, і з тих пір оригінальні насадження перетворилися на зелені сади та клумби. Насадження містять види, що походять з Оману та інших регіонів Перської затоки, які ростуть і процвітають у посушливому середовищі. Ландшафтний дизайн забезпечує тінь від сонця, захист від вітру та чудове відображення кольорів квітів і листя протягом року.

В архітектурі університету зберігається традиційний ісламський поділ статей. Існує окремий доступ до будівель через нижній і верхній переходи для чоловіків і жінок і окремі місця для сидіння в класах.

Загалом, кампус відображає багату спадщину Оману та ісламу, включаючи всі переваги сучасного життя. Результатом є навчальне та житлове середовище, яке одночасно є функціональним і привабливим.

Основні моменти з промови Його Величності Султана Кабуса Бін Саїда під час його візиту до Sultan Qaboos University 2 травня 2000 р.

 • Ми пишаємося цим університетом; і більше того, ми пишаємося вами в Омані та в інших країнах.
 • Знання відновлюються, і ми повинні додати щось нове до світових знань.
 • Ми хочемо, щоб це був університет світового рівня.
 • Придушення ідей і думки є великим гріхом, і ми ніколи нікому не дозволимо пригнічувати свободу думки.
 • Наша релігія виступає за знання та думку. Воно ніколи й ніколи не було проти дослідження чи пошуку знань.
 • Безсумнівно, економіка – основа всього. Чим більший національний дохід країни, тим сильнішою буде її економіка. Тому національний дохід завжди важливіший за державні доходи. Національний дохід є основним джерелом доходу країни.
 • Потрібно почати з основ, а потім поступово рухатися далі. Тоді, коли колесо розвитку продовжує обертатися, буде досягнуто більшого прогресу.

Бачення

Бачення SQU полягає в тому, щоб продовжувати свою національну провідну роль у вищій освіті та громадській діяльності, а також бути визнаним на міжнародному рівні за інноваційні дослідження, якість своїх випускників та стратегічне партнерство.

Місія

Досягти успіхів у викладанні та навчанні, дослідженнях та інноваціях, а також громадських роботах, просуваючи принципи наукового аналізу та творчого мислення в колегіальному та стимулюючому середовищі, а також брати участь у виробництві, розвитку та поширенні знань та взаємодіяти з національними та міжнародними спільнотами .

Цінності

Sultan Qaboos University прагне зберегти наступні основні цінності:

 • Досконалість
 • Лояльність
 • Цілісність
 • Достовірність
 • Власний капітал
 • Зобов'язання
 • Колегіальність

Цілі

Як зазначено в Законі про університет, виданому Королівським указом № 71/2006 від 2 липня 2006 р., Sultan Qaboos University має на меті досягнення таких цілей у згаданих сферах:

Вища освіта

 1. Випуск випускників, які цінують свою культурну та ісламську спадщину та прагнуть зміцнити свою віру в Бога та свою відданість нації та султану.
 2. Підготовка оманської молоді, яка має сильну мораль, віддана науковим дослідженням, має академічну кваліфікацію та навчена бути незалежною та готовою до постійного служіння своїй країні.
 3. Підготовка творчої та інноваційної оманської молоді, яка протягом усього життя навчається самостійно.
 4. Забезпечення спеціалістами та експертами Оману в різноманітних галузях, враховуючи мінливі потреби ринку та працюючи в рамках державної політики розвитку ресурсів.
 5. Постійна модернізація навчального процесу на додипломному та післядипломному рівнях.

дослідження

 1. Проводити дослідження та дослідження, як теоретичні, так і прикладні, щоб служити суспільству та сприяти виробленню наукових рішень соціальних та економічних проблем.
 2. Дослідження, пов’язані з комплексними планами розвитку Султанату та соціальним баченням.
 3. Підготовка оманських учених, дослідників та експертів, здатних проводити організовану, систематичну та інноваційну роботу в різноманітних сферах науки, мистецтва та технологій.

Громадські роботи

 1. Участь у громадських роботах і розвитку шляхом прямої та постійної взаємодії з економічними, соціальними та культурними установами, а також надання науково-технічних консультацій, щоб дати можливість цим установам використовувати навички та досвід університету.
 2. Розвиток людських ресурсів через безперервні академічні та навчальні програми для соціальних установ і через поширення наукових і людських знань по всій країні.

Співпраця з іншими навчальними закладами

 1. Міжнародні зв'язки та обмін з іншими академічними установами, зокрема в країнах Ради співробітництва Перської затоки.
 2. Взаємодія з міжнародним академічним досвідом у всіх сферах думки, науки та культури.

Оцінка ефективності

Використання оціночних досліджень, проведених консультаційними групами, зокрема в таких сферах:

 1. Організація взаємовідносин між Радою університету та установами університету як в академічній, так і в адміністративній сферах таким чином, щоб сприяти безперебійній роботі та функціонуванню.
 2. Розробка навчальних програм і стандартів якості та заохочення діяльності студентів.
 3. Навчання, яке розвиває навички академічного персоналу та підвищує результативність; також створення відповідних стимулів.
 4. Розробка планів і програм наукових досліджень та організація наукової підготовки.
 5. Співпраця з провідними міжнародними університетами та установами.

Розташування

 • Seeb

  Sultan Qaboos University, 123, Seeb

Запитання