Syracuse University

Syracuse University

Syracuse University

Введення

Заснований у 1901 році, Коледж інженерії та обчислювальної техніки створив активну спільноту лідерів, яка має репутацію чуйності у задоволенні регіональних, національних та глобальних потреб. Наших студентів, викладачів та випускників об'єднує наш "дух шукати", оскільки ми активно шукаємо інноваційні рішення для складних нових завдань. Завдяки передовим дослідженням, навчальним інноваціям та міждисциплінарній співпраці ми вирішуємо такі завдання, як захист наших кіберсистем, регенерація тканин людини, забезпечення чистою водою, пошук енергоефективних рішень та захист даних у бездротових системах.

Акредитація

Syracuse University призначається Агенцією національної безпеки та Департаментом національної безпеки як Центр академічної досконалості в галузі забезпечення інформаційної освіти (CAEIAE) з 2001 року та як Центр академічної досконалості в галузі забезпечення інформаційних питань (CAE -R) з 2009 року.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Syracuse

    Syracuse, США

Запитання