Stratford University

Stratford University

Stratford University

Введення

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Stratford University - приватний вищий навчальний заклад. Студентський склад різноманітний, включаючи недавніх випускників середніх шкіл, працюючих професіоналів, студентів-іноземців та осіб, які бажають змінити сферу своєї кар’єри. Місія Stratford University полягає в підготовці студентів до нагородження кар'єрою через якісні освітні програми, що відповідають мінливим потребам роботодавців та громади. Для того, щоб виконати цю місію, університет пропонує різноманітні програми сертифікатів, дипломних, асистентських, бакалаврських та випускницьких програм у нових та високих сферах попиту на зайнятість.

Акредитований Радою з акредитації незалежних коледжів та шкіл (ACICS) для присвоєння сертифікатів, дипломів, доцентів, бакалаврів та магістрів, Stratford University забезпечує якісну освіту для студентів. ACICS занесений до національно визнаного агентства з акредитації, визнаного Радою з акредитації вищих навчальних закладів (CHEA), національним адвокатом та інституційним голосом за саморегулювання академічної якості шляхом акредитації. CHEA є асоціацією з 3000 коледжів та університетів, яка визнає 60 організацій, що акредитують інститути та програми.

Стратфорд також акредитований Американським освітнім фондом кулінарної федерації (ACFEF), запевняючи, що ми відповідаємо стандартам і компетенціям, встановленим для викладачів, навчальних програм та послуг студентів.

Stratford University сертифікований Державною радою з питань вищої освіти штату Вірджинія (SCHEV) для управління містечками у Вірджинії.

Розташування

  • Falls Church

    Leesburg Pike,7777, 22043, Falls Church

    Запитання