Keystone logo
Stonehill College

Stonehill College

Stonehill College

Введення

Заснований як католицький коледж у 1948 році Конгрегацією Святого Хреста, цілісний підхід Стоунхілла керується принципами виховання і віри. Наші студенти перетворюються на глобальних громадян, які цінують знання, чесність і співчуття, оскільки вони прагнуть створити більш справедливе суспільство.

Професори Stonehill наголошують на критичному аналізі та творчому мисленні під час навчання студентам у більш ніж 80 академічних програмах в галузі гуманітарних наук, наук, бізнесу та допрофесійних професій.

Розташований між Бостоном і Провіденсом, Stonehill - це коледж штату Массачусетс, який надає студентам широкий спектр досліджень та стажувань на території кампусу та прилеглих до нього міст. Компанія Stonehill отримала національне визнання за наші міжнародні програми та програми стажування за кордоном, які представляють нашим студентам світ можливостей.

113411_McGinnis_IMC_084.JPG

Заснування

Stonehill був заснований 30 червня 1948 року Конгрегацією Святого Хреста. Перший президент коледжу був призначений о. Джорджем П. Бенаглі (CSC), а 20 вересня - перші студенти.

Тип установи

 • Приватний
 • Співпраці
 • Надає BA, BS та BSBA

113401_karuna1.jpg

Акредитація

Stonehill акредитована Комісією вищої освіти Нової Англії.

Додаткова програмна акредитація

 • Асоціація для поглиблення колегіальних шкіл бізнесу
 • Американське хімічне товариство
 • Асоціація університетських програм у сфері охорони здоров'я

Членство

 • Асоціація американських коледжів і університетів
 • Асоціація католицьких коледжів і університетів
 • Рада незалежних коледжів
 • Національна асоціація незалежних коледжів і університетів
 • Південно-східна асоціація співпраці вищої освіти в штаті Массачусетс
 • Консорціум Південної Нової Англії з питань раси та етносу

Католицька приналежність

Стоунхілл пов'язаний з Конгрегацією Святого Хреста. Члени Конгрегації беруть участь у місії Коледжу як адміністратори, члени викладацького складу та міністри університетського містечка.

Преподобний Джон Деннінг, дев'ятий священик Святого Хреста, який служить президентом Stonehill. Крім того, члени Конгрегації служать Колегії як члени Опікунської ради, багато з яких є випускниками Stonehill.

NCAA Division II Легка атлетика

На всіх рівнях змагань легка атлетика є великою частиною життя в Stonehill - більше 80% наших студентів беруть участь у команді університету NCAA Division або грають в інтрамуральний або клубний спорт.

Стоунхілл Скайхоки змагаються на Північно-східній конференції 10, найбільшій конференції NCAA Division II в країні.

 • Північно-східна-10 конференція
 • 20 команд університету
 • 11 міжвузівських клубних команд
 • 20 внутрішніх спортивних програм

Фонд

 • $ 199,696,551

Останні нагороди

Stonehill послідовно виділяється організаціями, що беруть участь у оцінці американських коледжів і університетів як один з кращих у країні, коли мова йде про цінність, результати та зобов'язання зробити світ кращим. Читайте про наше останнє визнання.

113413_McGinnis_IMC_040.JPG

Наше завдання

Stonehill College , католицький вищий навчальний заклад, заснований Конгрегацією Святого Хреста, є спільнотою науки і віри, закріпленої вірою в притаманне кожній людині гідності.

Завдяки своїй програмі ліберальних наук і допрофесійних програм, Stonehill College надає освіту найвищого рівня, що сприяє критичному мисленню, вільному дослідженню та обміну ідеями.

Stonehill College виховує всю людину, щоб кожен випускник Stonehill думав, діє і веде з мужністю до створення більш справедливого і співчутливого світу.

Наша відданість різноманітному та інклюзивному співтовариству

У Stonehill College ми віримо в притаманну кожній людині гідність і віддаємо Stonehill College вихованню та оцінюванню культури, де відмінності відкрито поділяються та підтверджуються. Оскільки взаємна повага є наріжним каменем виховання всієї людини, ми прагнемо побудувати та підтримувати чесну, справедливу та співчутливу спільноту. Stonehill має на меті наділити кожного з своїх членів викликом і підтримкою один одного і прийняти нашу людську солідарність, яку ми розуміємо як необхідну для інклюзивності.

Вшанування людської різниці в її багатьох формах є відповідальністю кожного в Коледжі, як індивідуально, так і колективно. Таким чином, ми працюватимемо разом для подолання несправедливості та сприяти створенню більш справедливого світу.

Підвищення різноманітності нашої громади є активним пріоритетом. Ми розробили та продовжуватимемо розширювати та вдосконалювати, залучаючи програми, практики та досвід, які сприяють культурі приналежності. Щоб дізнатися більше про багато способів, якими Коледж демонструє свою постійну прихильність до нашої спільноти та зусилля з соціальної справедливості як усередині, так і далеко за межами нашого кампусу, будь ласка, відвідайте нашу сторінку "Різноманітні ресурси".

113402_karuna2.jpg

Наша філософія

Для досягнення цього бачення, студенти беруть програму навчання, яка заохочує науку, критичний аналіз і творче мислення. Відданий традиції Святого Хреста в освіті, Стоунхілл прагне розвивати моральні, духовні, інтелектуальні та соціальні компетенції своїх учнів, а також сприяє рішучості довести ці компетенції до питань соціальної справедливості.

Завдяки вивченню основних дисциплін ліберальних мистецтв, студенти залучають мудрість і питання, які є основою освіченого розуму. Оволодіння спеціалізованими знаннями, які вимагаються сьогоднішніми професіями, забезпечує інструменти для ведення продуктивної кар'єри і формування світу поза класом.

Наявність католицьких інтелектуальних та моральних ідеалів ставить Коледж у давню традицію вільного розслідування, взаємодії з трансцендентними теологічними та філософськими ідеями та цінностями, визнання власної гідності кожної людини та почуття обов'язку покладатися на мораль закінчується.

У святкуванні цієї гідності та єдності людської сім'ї Стоунхілл підтримує різноманітність людей, поглядів, культурних і релігійних поглядів. Коледж стверджує, що визнання цього різноманіття є невід'ємною частиною набуття особистої та інтелектуальної широти.

Факультет, натхненний пристрастю до викладання, співпрацює з персоналом, щоб створити клімат, орієнтований на студента, який сприяє академічному виклику та ретельному дослідженню, фізичному благополуччю та емоційному зростанню, особистій відповідальності, спільному навчанню та автентичній спільноті.

Освіта Stonehill заохочує студентів до розвитку довічного прагнення до самовідкриття та відданості служінню, що призведе до справді цілеспрямованого та корисного життя.

113408_McGinnis_IMC_071.JPG

Наше минуле

Зал Stonehill College Лобі Stonehill College був заснований 30 червня 1948 року. У цей день штат Массачусетс уповноважив Конгрегацію Святого Хреста створити вищий навчальний заклад на колишньому маєтку Фредеріка Лотропа Еймса в Північному Істоні.

Університетське містечко штату Массачусетс вражаюче красиве. На одному кінці розташований зал Донахуе, оригінальний особняк у грузинському стилі, побудований у 1905 році. У ньому розташовується адміністрація Стоунхілла, а також каплиця, в якій щодня відзначають масу. Зал Донахью виходить на панораму академічних будівель і залів для відпочинку в спокійній обстановці газонів, лісів, полів і ставків.

З моменту свого заснування у Франції в 1837 році Конгрегація Святого Хреста займається освітою. До 1842 року члени Конгрегації створили університет Нотр-Дам на півночі штату Індіана. Інші вищі навчальні заклади, засновані Конгрегацією в Сполучених Штатах, включають Портлендський університет в Орегоні, Університет Св. Едуарда в Техасі, Королівський коледж в Пенсільванії і Коледж Святого Хреста в штаті Індіана.

Отець Василь Моро CSC, засновник Конгрегації, вважав, що освіта впливає на всю людину. Отець Моро говорив і писав про виховання серця, а також про навчання розуму, про людей, що розвиваються цінностей, а також про науковців. Типовим для Моро є думка, висловлена в циркулярному листі 1849 року членам Конгрегації:

«Ми завжди будемо ставити розвиток всієї людини поряд з придбанням знань; розум не буде культивуватися за рахунок серця. "

У вересні 1948 року Stonehill College своїх перших студентів. У 1951 році Коледж розширив набір для прийому жінок-студенток. У грудні 1959 року Stonehill отримав повну акредитацію та членство в Асоціації коледжів і середніх шкіл Нової Англії (NEASC).

До 1972 року відповідальність Колегії була покладена на Східну провінцію Конгрегації Святого Хреста. У цьому році відповідальність перейшла до виборної і, перш за все, покладеної ради опікунів. Конгрегація також перерахувала власність, що складається з 375 акрів і будівель для освітніх цілей і пристосованих до них.

І дух, і буква передачі закликали Stonehill College продовжувати працювати як католицька вища освіта.

Як Католицький коледж, Stonehill прагне до взаємного збагачення дискурсу між інтелектуальним дослідженням і життям віри. Як коледж у традиції Святого Хреста, Стоунхілл намагається допомогти учням розвивати свої здібності і відкривати найглибші бажання в їхньому житті. Вона прагне розвивати турботу про гідність кожної людини і піклуватися про жертв кожного упередження. Виконуючи свій девіз: Lux et Spes (лат. «Світло і надія»), коледж підтримує компетентність бачити і сміливість діяти. (Cf. Конституції Конгрегації Святого Хреста, № 14-17).

У цій традиції Stonehill особливо стурбована тим, що сприяє якості життя на території кампусу, що створює міцні зв'язки спільноти та традиції служіння, що сприяє більш справедливому та співчутливому суспільству. У 1989 році Коледж і Конгрегація Святого Хреста схвалили Заява про принципи, щоб забезпечити збереження католицької спадщини Стоунхілла і зобов'язати Конгрегацію активно працювати як на академічних, так і в пасторських посадах в Коледжі.

У 1952 році Stonehill провела свої перші вправи, а в 2013 році коледж закінчив 24-тисячний випускник. Бачення Коледжу на майбутнє укладено в його стратегічний план, “Вище

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Easton

  Stonehill College 320 Washington Street Easton, MA 02357, , Easton

  Запитання