Stockton University

Stockton University

Stockton University

Введення

Stockton University входить до числа найкращих державних університетів Північного Сходу з більш ніж 160 програмами бакалаврату та аспірантури та можливостями безперервної освіти. Університет, який знаходиться в годині їзди від Філадельфії та в двох годинах від Нью-Йорка, пропонує унікальні умови для життя та навчання на півдні Нью-Джерсі, включаючи кампус Геллоуей площею 1600 акрів у Національному заповіднику Пайнлендс та Stockton University Атлантик-Сіті, розташований у районі Університету, кроків від пляжу та знаменитої набережної Атлантик-Сіті.

Додаткові локації включають Гаммонтон, Манахокін та Вудбін. Будучи державним університетом, Стоктон забезпечує середовище для досконалості різноманітному студентському колективу, включаючи представників недостатньо представленого населення, завдяки міждисциплінарному підходу до гуманітарних наук, наук та професійної освіти. Заснований у 1969 році, Стоктон провів свої перші заняття в 1971 році. Прихильність університету культурному різноманіттю та його привітна та жвава спільнота роблять Стоктон чудовим місцем для навчання та роботи!

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Galloway

    Vera King Farris Drive,101, 08205, Galloway

    Запитання