Stockholm University

Stockholm University

Stockholm University

Введення

Науковий факультет Stockholm University є найбільшим науковим факультетом у Швеції та входить до сотні найкращих наукових факультетів світу у Шанхайському рейтингу. Факультет пропонує навчання найвищого класу за низкою програм та курсів, на рівні магістра більше 30 навчальних програм викладаються англійською мовою.

Навіщо навчатися на найбільшому науковому факультеті Швеції?

Наукові дослідження включають все, починаючи від вивчення найдрібніших компонентів речовини до відкриття та аналізу міжзоряних явищ. Але в цьому є більше, ніж дослідження.

Поєднання наукових досліджень з вивченням мов, економіки чи навіть спілкування може зробити ваші компетенції та профіль більш привабливими для ринку праці. Stockholm University пропонує студентам таку можливість із широким спектром курсів соціальних та гуманітарних наук. Вчені та математики знаходяться на найрізноманітніших посадах від фінансових аналітиків, слідчих, авторів, консультантів, продавців чи керівників проектів у багатьох різних областях. Широкий спектр пропонованих курсів як у наукових та інших галузях, так і можливість вибрати напрямок, який найкраще підходить для вас - з додатковою можливістю пізніше змінити трек або доповнити навчання новою темою - збільшує ваші шанси на успіх на ринку праці.

Вчені та математики у всьому світі працюють з майбутнім. Це може бути зробити більш достовірні прогнози погоди, розробити нові та кращі ліки, покращити захист навколишнього середовища або створити більш здорові харчові продукти. У міжнародному опитуванні працевлаштування випускників університетів Stockholm University займає найвище місце у Швеції, друге у Скандинавії та 62 у всьому світі.

Факультет пропонує як програми, так і курси для студентів та аспірантів англійською мовою. Загальний рівень володіння англійською мовою у Швеції дуже високий відповідно до Індексу володіння англійською мовою. Швеція входить у топ -5 з початку створення індексу шість років тому і тричі займала перше місце. Окрім загального рівня володіння англійською мовою, Stockholm University має міжнародний викладацький та науково -дослідний персонал та великий досвід проведення курсів англійською мовою.

Наші курси тісно пов'язані з поточними дослідженнями, що проводяться на науковому факультеті, і більшість нашого викладацького складу є активними дослідниками. Докладніше про наші міжнародні магістерські програми.

Життя студентом у Стокгольмі

Стокгольм - столиця Швеції та один з найвидатніших академічних центрів у Північній Європі. Місто складається з кількох островів і оточене водою. Вода настільки чиста, що насправді можна купатися посеред міста. Влітку сонце ніколи не сідає повністю, і люди збираються у відкритих барах, ресторанах та парках, щоб насолодитися світлом та помірним кліматом. Взимку часто можна кататися на ковзанах посеред міста.

Стокгольм пропонує вищу освіту за найвищими міжнародними стандартами у відомих університетах та університетських коледжах, включаючи такі відомі заклади, як Каролінський інститут, Королівський технологічний інститут KTH, Стокгольмська школа економіки та Stockholm University .

За ці роки в цих університетах та університетських коледжах працювали не менше дванадцяти лауреатів Нобелівської премії у галузях фізіології та медицини, фізики, економіки та хімії.

Розташування

  • Stockholm

    Universitetsvägen,10 A, 106 91, Stockholm

    Запитання