State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

Введення

Створений в 1999 році законом 13.456, Державний університет Гояса приніс нову перспективну реальність у галузі вищої освіти в штаті. Організований як універсальний університет, що базується в Анаполісі, UEG є результатом процесу трансформації та включення таких важливих вищих навчальних закладів, як Державний університет міста Анаполіс (Уніяна), Вища школа фізичного виховання штату Гояс (Есефего ) та інших ізольованих вищих навчальних закладів, що утримуються урядом.

Згідно з історичними даними, UEG народився для вигоди великій кількості муніципалітетів в Гоясі, з акцентом на регіональних особливостях. Його зростання забезпечило інноваційний досвід завдяки проекту інтеріоризації викладацької, дослідницької та розширеної діяльності, що призвело до того, що декілька муніципалітетів в університетському містечку Гояса впровадили курси бакалаврату та аспірантури з найрізноманітніших галузей знань. Крім того, UEG впровадив спеціальні програми, такі як програма повного парцельованого ступеня, яка забезпечувала навчання на бакалаврському рівні для тисяч викладачів з державних, муніципальних та приватних мереж.

UEG формується з місією виробляти та соціалізувати наукові знання та знання, крім того, що розвиває культуру та комплексну підготовку професіоналів та осіб, здатних бути критично вбудованими в суспільство, та сприяє трансформації соціально-економічної реальності держави Гояс і з країни. Як мультикампусний заклад, УЕГ має університетський містечко у всіх мікрорегіонах штату, що сприяє сталому розвитку Гоясу.

Розташування

  • Goiás

    Goiás, Бразилія

    Запитання