STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Введення

Краса, щоб кинути виклик світові. Ви в це вірите?

Унікальна концепція школи випливає з поєднання академічних лекцій на курсах і роботи над автентичними проектами з професіоналами та постачальниками - перевірки на місці та досвід на місці - разом з відвідуванням майстерень, лабораторій, фабрик і магазинів. Всі разом підривають світ щодня, щогодини.

Курси враховують результати найважливіших міжнародних наукових досліджень зі свідченнями всесвітньо відомих дизайнерів та архітекторів. Майже всі нові ідеї надихаються творами мистецтва та художниками. Крім наукової та практичної діяльності, ми разом читаємо, обговорюємо тексти про філософію, художників, актуальні події, останні тенденції в дизайні та архітектурі.

Наша фірма - це студія архітектури та дизайну, розташована у Флоренції. Ми вибрали це велике місто з багатьох причин.

Перш за все, центральне розташування Флоренції дозволяє нам відвідувати, навчатися та працювати в багатьох інших містах, таких як Мілан, Рим і Венеція, де ми розвинули інтенсивні робочі відносини. Фактично, географічне розташування Флоренції забезпечує швидкий і легкий доступ до всіх куточків Італії.

По-друге, італійський міжнародний дизайн виник тут, де найцікавіший історичний контекст зустрівся з баченням майбутнього.

По-третє, тому що це емоційне місто в Італії.

Більше того, ми розташовані у «Via degli Artisti», районі великих художників міста, відомого своєю історією мистецького виробництва.

Специфіка наших курсів полягає в тому, що викладання поєднує міжнародний досвід роботи з теоретичними лекціями.

Завдяки підходу до практичної роботи та відвідуванням міста з проектуванням на місці, наші професори навчають різним аспектам, пов’язаним із розробкою проектів як меблів, дизайну інтер’єру, так і архітектури.

Навчіться, робіть це

Розташування

  • Florence

    Studium Architecturae Florence Design School, , Florence

Запитання