Stanford University School of Engineering

Stanford University School of Engineering

Stanford University School of Engineering

Введення

Стенфордська інженерія майже століття займає передові позиції в галузі інновацій, створюючи ключові технології, які перетворили світ інформаційних технологій, комунікацій, охорони здоров'я, енергетики, бізнесу та не тільки.

Наш факультет проводить новаторські, міждисциплінарні дослідження, і наші студенти закінчують навчання з технічним досконалістю, а також креативністю, культурною обізнаністю та підприємницькими навичками, що виникають завдяки впливу всього, що може запропонувати Стенфордський університет.

Викладачі школи, студенти та випускники створили тисячі компаній та заклали технологічні та ділові основи для Кремнієвої долини. Сьогодні школа виховує лідерів, які впливатимуть на глобальні проблеми, і прагне визначити, як буде виглядати майбутнє інженерії.

Місія

Наша місія - шукати рішення важливих глобальних проблем та виховувати лідерів, які покращуватимуть світ завдяки силі інженерних принципів, методів та систем.

Наші ключові цілі:

Проводити дослідження, що керується цікавістю та проблемами, що генерує нові знання та відкриття, які створюють основи для майбутніх інженерних систем

Надайте студентам освіту світового класу на основі досліджень та широке навчання для керівників академічних кіл, промисловості та суспільства

Забезпечте трансфер технологій у Кремнієву долину та за її межами завдяки глибоко і широко освіченим людям та трансформаційним ідеям, які покращать наше суспільство та наш світ.

Майбутнє інженерії

Інженерна школа майбутнього буде виглядати зовсім інакше, як сьогодні. Отже, у 2015 році ми зібрали широкий спектр зацікавлених сторін, включаючи викладачів середньої школи, студентів та співробітників, для вирішення двох основних питань: У яких сферах інженерна школа може мати значний вплив, що змінює світ, і як школа повинна бути налаштованим на вирішення основних можливостей та викликів майбутнього?

Розташування

  • Stanford

    Escondido Mall,530, 94305, Stanford

    Запитання