Stafford

Stafford

Stafford

Введення

Stafford був утворений в 1993 році в ОАЕ, з єдиним наміром надати допомогу з дистанційної освіти професіоналам бізнесу на Близькому Сході для досягнення якісної міжнародно визнаної кваліфікації, яка б відзначила їх як серйозних менеджерів та просунула їх кар'єру.

Починаючи з 7 студентів у 1993 році, через десятиліття пізніше ми беремо участь у середньому в 1000 студентів на рік, використовуючи дистанційну освіту. Усі серйозно налаштовані зайняті менеджери, які доводять світові, що вони мають намір досягти успіху.

Stafford повністю орієнтований на надання допомоги штатним професіоналам у бізнесі з якісним дистанційним навчанням для прискорення своєї кар’єри шляхом незалежного навчання.

Stafford працює на Близькому Сході та в регіоні Левант, пропонуючи дистанційне навчання Executive MBA, докторантури, бакалаври, дипломи тощо.

Ми пишаємося своєю прихильністю до академічних та ділових успіхів наших студентів, відмінними стосунками з університетами Великобританії, добросовісністю та високою якістю наших академічних та адміністративних служб підтримки.

Протягом багатьох років ми спостерігали, як багато наших студентів піднімаються за корпоративною драбиною та досягають вершини зі своїми додатковими знаннями завдяки дистанційному навчанню MBA та інших курсах, таких як докторантура та магістри. В результаті дистанційного навчання MBA студенти успішно відкрили власну справу або перейшли на посаду директора багатонаціональних компаній. Деякі повністю змінили свої кар’єрні шляхи та здобули задоволення від того, що знають, що вони перебувають у своїй справжній стихії через роки за менш корисну роботу.

І тепер, маючи понад 2000 дипломованих професіоналів як друзів, ми прагнемо перенести нашу місію дистанційного навчання до наступного покоління студентів. Наша гордість за наших студентів подвоюється щоразу, коли ми відвідуємо їх випускні церемонії в самому університеті.

Stafford-banner-partner-uk-universities" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/51/51687_51653_Stafford-banner-partner-uk-universities.jpg" alt="51653_Stafford-banner-partner-uk-universities" />

Розташування

  • Dubai

    Dubai, Сполучені Арабські Емірати

    Запитання