© Eli Haney, Northwest University photographer
St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

Введення

Місія: Св. Тома - це католицький університет з багатим культурним та міжнародним різноманіттям, прихильний академічному та професійному успіху своїх студентів, які стають етичними лідерами у нашій світовій спільноті.

Університет Св. Томаса (STU) - приватний, некомерційний католицький університет у Маямі-Гарденс, штат Флорида. У STU ви зануритесь у середовище, яке переповнене різноманітністю, багатим на традиції та дозрілим можливостями.

НТУ прагне підготувати своїх студентів до того, щоб бути лідерами в усіх сферах їхнього життя - у професійному, особистому та духовному плані. Університет має давню католицьку традицію академічної досконалості, і він чітко прогресивний у своєму світогляді; охоплюючи нові концепції та технології, проводячи вражаючі програми досліджень з найрізноманітніших дисциплін.

Університет веде своє коріння до Університету Санто-Томаса де Віллануева, заснованого в 1946 році в Гавані, Куба, американськими августинцями за сприяння європейських августинців. Коли уряд Кастро вигнав августінців з Куби в 1961 році, кілька американських августинців прибули в Маямі, де вони заснували Біскейнський коледж в 1961 році. Університет потрапив під спонсорство Архієпархії Майамі в 1988 році, надавши святому Фомі відзнаку є єдиним університетом у штаті Флорида, який фінансується католицьким архієпархіальним університетом. Коли статус університету був досягнутий, назву закладу змінили на Університет Св. Томаса, щоб відобразити його кубинську спадщину.

STU має 18 спеціальностей для студентів, 16 спеціальностей для вищих навчальних закладів, 4 докторські програми та 1 професійну програму (право) у трьох коледжах (Бізнес-коледж Гуса Мачадо, Коледж науки, технологій, техніки та охорони здоров’я та Біскейнський коледж) та одна юридична школа . У складі СТУ є 24 різноманітні команди як частина надійного та конкурентоспроможного відділу легкої атлетики.

Розвиток лідерства

НТУ концентрується на розвитку особистих та переданих навичок, необхідних для професійного життя, таких як вирішення проблем, критичний аналіз, дослідження, письмові та усні спілкування. За допомогою групових проектів ви дізнаєтесь, як ефективно працювати в командних умовах. Випускники НТУ - це тісно пов’язана мережа, що має міцні зв’язки з багатьма фірмами та організаціями у галузі професійного спорту, подорожей та туризму, міжнародного бізнесу та комерції.

Стажування та навіть можливості працевлаштування доступні студентам у більшості програм, що дозволяє брати участь у стимулюючих, виконуючих та кар’єрних заходах. Центр успішності студентів створений для збагачення всіх аспектів досвіду студентів та забезпечує кожного студента, озброєного навичками та інструментами, для досягнення успіху.

Історія університету Св. Томи

Університет Св. Томи був заснований в 1961 році як Біскейнський коледж за наказом братів-августинів. Коледж був прийнятий членом Південної асоціації коледжів та шкіл і вперше акредитований Комісією з коледжів у 1968 році. Завдяки постійному зростанню та розвитку Біскейнський коледж отримав статус університету в 1984 році після додавання 10 магістерських програм та відкриття юридичної школи. Університет потрапив під спонсорство Архієпархії Майамі в 1988 році, надавши святому Фомі відзнаку бути єдиним католицьким архієпархіальним університетом у штаті Флорида.

Коли статус університету був досягнутий, назву закладу змінили на Університет Св. Томаса, щоб відобразити його кубинську спадщину. Університет веде своє коріння до Університету Санто-Томаса де Віллануева, заснованого в 1946 році в Гавані, Куба, американськими августинцями за сприяння європейських августинців. Коли уряд Кастро вигнав августінців з Куби в 1961 році, кілька американських августинців приїхали до Маямі, де заснували Біскейнський коледж. З огляду на їхній досвід роботи на Кубі, засновники університету, а особливо його перший президент, який був проректором Вільянуева, були глибоко знайомі з навчанням студентів з різних професій. Це зобов'язання щодо різноманітності студентів продовжує існувати і сьогодні.

Юридична школа університету Св. Томаса - одна з лише двох акредитованих католицьких юридичних шкіл на південь від юридичної школи університету Джорджтаун у Вашингтоні, округ Колумбія. Школа права в Сент-Томасі була повністю акредитована Американською асоціацією адвокатів у лютому 1995 року та пропонує ступінь доктора юридичних наук (JD).

Сент-Томас надав своїм випускникам впевненості та навичок, необхідних для успіху в різних галузях. Серед видатних випускників: Алекс Пенелас, колишній мер округу Маямі-Дейд, Енді Елісбург, віце-президент з операцій з Маямі Хет; Крістіна Фернандес, головний маршал Служби маршалів США у Південному регіоні; та Джон Дунер, генеральний директор Interpublic Group of Group.

Розташування

  • Miami Gardens

    Northwest 37th Avenue,16401, 33054, Miami Gardens

    Запитання