© Eli Haney, Northwest University photographer
St. Petersburg College in Florida

St. Petersburg College in Florida

St. Petersburg College in Florida

Введення

Про SPC

Випускники Санкт -Петербурзького коледжу (SPC) займають перше місце у Флориді за заробітну плату. SPC була заснована в 1927 році як Санкт-Петербурзький молодший коледж, перший дворічний коледж Флориди. Доступ, досконалість та підтримка студентів - відмінні риси Санкт -Петербурзького коледжу. Регіонально акредитована та національно визнана, SPC стала першим державним коледжем у Флориді, який запропонував ступінь бакалавра. Санкт-Петербурзький коледж пропонує більш ніж 100 навчальних програм та сертифікатів навчання, а також безліч затребуваних висококваліфікованих галузевих сертифікатів робочої сили. Ми пропонуємо навчальну програму, орієнтовану на кар’єру, створену спільно з експертами галузі, щоб наші студенти могли задовольнити потреби сучасних роботодавців.

Акредитація

Санкт-Петербурзький коледж акредитований Комісією з коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл (SACS-COC). Деякі академічні програми також акредитовані або затверджені окремими державними та національними організаціями.

129534_SPC5.jpg

Лідерство коледжу

Санкт -Петербурзький коледж є однією з 28 шкіл у системі коледжів Флориди, які забезпечують відкритий доступ студентів до здобуття дипломів та навчання, які відповідають потребам місцевих та державних роботодавців. У системі державного коледжу Флориди президент є головним виконавчим директором і відповідає за роботу та адміністрування коледжу. Президент також виконує обов’язки виконавчого директора та корпоративного секретаря Ради опікунів. Кожен коледж Флориди керується місцевою опікунською радою, яка дотримується правил, встановлених Державною радою освіти. Ці опікуни призначаються губернатором на чотирирічні строки служби.

Громадські та громадські партнери

Санкт-Петербурзький коледж пишається міцним партнерством з громадськими організаціями, навчальними закладами, муніципалітетами та некомерційними групами.

Місія, зобов’язання та цінності

Опис місії

Місія Санкт -Петербурзького коледжу полягає в тому, щоб розширити можливості наших студентів та спільноти досягати успіхів та економічної мобільності за рахунок академічної досконалості та залучення.

Заява про бачення

Найкращий коледж, який збагачує та зміцнює життя завдяки спільноті піклування.

Зобов'язання коледжу

Академічна досконалість

 • Ми забезпечимо високоякісну освіту для наших студентів, створивши інноваційне та залучене навчальне середовище у сприятливій, колегіальній культурі.

Економічна мобільність

 • Ми надамо нашим студентам можливості підготуватися до високооплачуваної, потребуючої кар’єри та професійного зростання, що сприятиме їх економічному успіху та покращить якість життя в нашій громаді, а також допоможе подолати цикли бідності поколінь.

Залучення громади

 • Ми інвестуватимемо у добробут та зростання нашої спільноти, виступаючи як лідер, організатор та каталізатор позитивних змін. Ми збережемо це зобов’язання, створюючи міцні партнерські стосунки, беручи участь у громадському навчанні та залученні громад, а також розвиваючи спільноту піклування.
129533_SPC1.jpg
129532_SPC2.jpg

Визначення вартості

Успіх учнів

 • Ми вважаємо, що студенти - це серце SPC, і ми узгоджуємо ресурси, рішення та зусилля, щоб дати їм можливість досягти успіху.

Цілісність

 • Ми виховуємо довіру, прозорість та рівність через особисту та інституційну етику, співпереживання та співчуття.

Фокус спільноти

 • Ми виховуємо та моделюємо принципи інклюзії, обслуговування, партнерства та соціальної відповідальності шляхом залучення громад до побудови міцних відносин на місцевому рівні та за кордоном.

Зростання та розширення можливостей

 • Ми надаємо нашим студентам та працівникам чіткі Pathways для особистого та професійного зростання, що дає постійні можливості для лідерства, залучення та просування.

Спілкування

 • Ми будуємо відкриті та чесні відносини, щоб забезпечити інклюзивний діалог із зацікавленими сторонами для прийняття обґрунтованих та прозорих рішень.

Власний капітал

 • Ми прагнемо забезпечити, щоб усі зацікавлені сторони отримували те, що їм потрібно для успіху, шляхом досвіду, політики, практики та поведінки, які є справедливими, чесними та всеосяжними, щоб окремі особи розкрили весь свій потенціал.

Багато країн, один коледж

У Санкт -Петербурзькому коледжі ми цінуємо інтелектуальне та культурне різноманіття, яке приносять іноземні студенти у наші кампуси. Ми розуміємо, що вибір коледжу - це велике рішення, і ми хочемо допомогти вам зробити правильний вибір. В даний час SPC має більше 200 студентів з 60 різних країн світу.

Будучи студентом, який шукає ступінь, ви можете навчатися у США за візою F1 або навчатися в Інтернеті зі своєї країни. SPC також пропонує різноманітні програми, які допоможуть вам вивчити англійську мову. Дізнайтеся більше про федеральні рекомендації щодо навчання у США як іноземного студента.

Розташування

 • Saint Petersburg

  St. Petersburg College, FL 33733-3489, Saint Petersburg

  Запитання