St. Edward's University

St. Edward's University

St. Edward's University

Введення

Заснований у 1885 році, Сент-Едвард є національним університетом Святого Хреста, розташований в Остіні, штат Техас. Ми виховуємо серця та розум студентів та аспірантів, тому вони готові змінити ситуацію.

Університет Св. Едварда - це приватний католицький університет вільних мистецтв за традицією Святого Хреста, в якому навчається понад 5000 студентів. Розташований в Остіні, штат Техас, з мережею університетів-партнерів по всьому світу, Сент-Едвард - це різноманітна спільнота, яка пропонує програми для студентів та аспірантів, покликані надихнути студентів на глобальну перспективу. Сент-Едвард був визнаний 12 років поспіль одним із "найкращих коледжів Америки" американськими новинами та світовим звітом і входить до топ-15 найкращих регіональних університетів Західного регіону. Сент-Едвард також був визнаний Forbes та Центром доступності та продуктивності коледжу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Austin

    South Congress Avenue,3001, 78704, Austin

    Запитання