St. Andrews University

St. Andrews University

St. Andrews University

Введення

У вересні 1961 року перші студенти вийшли на територію просторого кампусу, орієнтованого на озеро, який лише трохи раніше був названий Пресвітеріанським коледжем Сент-Ендрюса. Задовго до прибуття цих перших студентів пресвітеріанці через Північну Кароліну, миряни та духовенство, взяли на себе зобов'язання здійснити цю нову пригоду у вищій освіті.

Історія Сент-Ендрюса розпочалася в 1896 році із заснуванням коледжу Флори Макдональд у місті Ред-Спрінгс, штат Північна Кароліна. У 1958 р. Коледж Флори Макдональд об’єднався з Пресвітеріанським молодшим коледжем в Макстоні, штат Північна Кароліна, для створення Сент-Ендрюса. У 1996 році Сент-Ендрюс відсвяткував 100-річчя своєї спадщини, проводячи низку заходів та свят. На честь цієї події понад 800 випускників, викладачів, студентів, співробітників та друзів зібрались на це свято на дні народження, щоб визнати спільну історію трьох закладів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Laurinburg

    Dogwood Mile Street,1700, 28352, Laurinburg

    Запитання